Čistenie upchatých odpadov a potrubia kanalizácie v Bratislave a okolí

Dôkladné čistenie kanalizácie a odpadov nie je vôbec jednoduchá vec, ako si mnohí myslia. Je k tomu nutná vysokovýkonná technika a hlavne veľmi potrebné skúsenosti v obore čistenia kanalizácií a odpadov. Za tie roky sme si vybudovali vysokokvalifikovaných tím a neprekvapí nás žiadny problém. Neodborným čistením kanalizácie si môžete spôsobiť nemalé škody na Vašom odpadovom potrubí – pre túto kvalifikovanú prácu odporúčame zveriť do rúk profesionálom.

Profesionálne čistenie kanalizácie a odpadov of firmy Vortech ® = 100% Garancia najlepšej ceny a kvality. Vyskúšajte – nebudete ľutovať ! V Bratislave a okolí máme výjazd a obhliadku zadarmo !

Naše služby poskytujeme v lokalitách :

Bratislava, Petržalka, Bratislava – Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

Ak Vám neodteká voda s drezu, vane, sprchového kúta, alebo z ničoho nič nevypúšťa práčka alebo umývačka riadu, po spláchnutí WC Vám zostane voda v záchode – zrejme máte upchaté odpadové potrubie – kanalizáciu. Tento havarijný stav neodporúčame riešiť domácim krtkovaním, nakoľko by ste si mohli poškodiť Vaše odtokové potrubie a s veľkou pravdepodobnosťou kanalizáciu aj tak nevyčistíte. V tomto prípade určite pomôže profesionálne čistenie upchatej kanalizácie a odpadov, technikou na to určenou.

Krtkovanie Pezinok – Ponúkame rýchly zásah, riešenie problémov a poradenstvo. Naši zamestnanci prácu vykonávajú s maximálnym nasadením a priateľským vystupovaním k spokojnosti zákazníka. Máme bohaté a dlhoročné skúsenosti s krtkovaním. Cenu dopredu dohodneme so zákazníkom a je prispôsobená množstvu odvedenej práce.

Recenzie našich spokojných zákazníkov ... skúsenosti sa nedajú ničím nahradiť

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - pred čístenímVysokotlakové krtkovanie - čistenie kanalizácie - po čístení
 • čistenie – krtkovanie drezu / sifónu / umývadla
 • krtkovanie odtoku vane / sprchového kúta /
 • prepchávanie odtoku WC – záchoda / pisoára / bidetu
 • pretláčanie kanalizácie pod povrchom – cestou a pod.
 • uvoľnenie odtoku nevypúšťajúcej pračky / umývačky riadu
 • krtkovanie dažďových zvodov
 • prečisťovanie kanalizačných stúpačiek
 • frézovanie tvrdých usadenín – malta / betón / lepidlá / močový kameň

Elektromechanické prepchávanie odtokového potrubia špirálou

Na efektívne vyčistenie odpadového potrubia (odtokov – drez, vaňa, sifón, WC-záchod, bidet, pisoár) nepotrebujete chemikálie (ani nepomôžu), ale profesionálnu techniku na krtkovanie. Používame motorovú tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s priemerom 50 až 300 mm. Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch.

Elektromechanické je čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov k tomu určených.

Krtkujeme: kanalizácie, byty, škôlky, domy seniorov, zdravotnícke zariadenia, ubytovne, reštauračné zariadenia, kaderníctva, kaviarne a pod. Čistíme: WC, kuchynské drezy, vane, sprchové kúty, umývadlá, výlevky, pisoáre, guličky, bytové stupačky, domové prípojky, dažďové zvody, odtokové prípojky.

Elektromechanické čistenie odpadov v Bratislave a okolí

Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie v Bratislave a okolí

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom (tzv. hydročistenie) patrí medzi najefektívnejší spôsob prečistenia kanalizácie. Vysokotlaková tryska preráža nečistoty v potrubí a zároveň čistí steny potrubia od nečistôt a usadenín a tým prispieva k dlhodobému správmenu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť.

Ak nepomôžu ani tie dva spôsoby čistenie odpadov – neuvoľnia čistý prietok kanalizácie – potom sú v kanalizačnom potrubí oveľa pevnejšie usadeniny ako napr. močový kameň, prerastené korene, zatvrdnutá malta, sadra, betón, lepidlá a pod. Na prerazenie – prepchatie tých najtvrdších prekážok je nutné frézovanie kanalizácie.

Krtkovanie Bratislava - vysokotlakové čistenie odpadov
 • Havarijná služba NONSTOP

Čistenie kanalizácie a odpadov v Bratislave - cenník

Naše ceny nenavyšujeme o zbytočné poplatky!
Možnosť platby kartou

Cena sa skladá za vykonanú prácu + v prípade potreby ceny za materiál. Ceny sa určujú na mieste, po obhliadke a po dohode so zákazníkom.

 • Elektromechaniké krtkovanie špirálou

V bytoch je fixná cena do 10m, nad 10m sa ráta každý začatý meter. V rod. domoch do 10m je fixná cena, nad 10m sa ráta každý začatý meter.

 • Tlakové čistenie – hydročistenie kanalizácie

Cena sa určuje podľa priemeru potrubia, počtu vyčistených metrov a stupňa znečistenia.

U nás výjazd ani obhliadku neplatíte !