Výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji vlastnou technikou

Havarijné výkopové práce s  garanciou najlepšej ceny a kvality. Odvoz odpadu.

Zemné práce poskytujeme  v Bratislavskom kraji a blízkom okolí – (v Bratislave, Pezinku, Senci, Modre, Malackách).

S každou výstavbou súvisí zavedenie inžinierskych sietí a ich napojenie na verejné rozvody. Aby prebehlo hladko, potrebujete spoľahlivého partnera na odbornú a bezpečnú realizáciu výkopových prác.

Výkopové a zemné práce využijete pri inštalácii vodovodných, kanalizačných, elektrických a plynových prípojok. Takisto vám pomôžeme s opravou inžinierskych sietí. A to výkopovou, ale aj bezvýkopovou technológiou.

Vďaka nášmu kvalifikovanému tímu a vysoko-profesionálnej technike, zabezpečujeme kvalitnú montáž všetkých atribútov. VORTECH s.r.o. je jednou z mála spoločností, zabezpečujúcich havarijné služby, ktorá disponuje vlastným špičkovým vybavením, takže naši klienti sa nikdy nemusia báť nedostatku alebo nízkej kvality materiálu, nakoľko efektivita a precíznosť je pre nás kľúčová.

Výkopové práce Bratislava

Na zemné a výkopové práce používame moderné stroje a mechanizmy:

Zabezpečíme kompletné služby: od výkopu po betonáž a terénne úpravy. O kvalite nášho vyškoleného tímu s bohatou praxou sa už presvedčili domácnosti, súkromné firmy aj mestské úrady.

Pri podvŕtaní a pretláčaní ciest a komunikácií sa postaráme o čo najmenšie miesto výkopu. Zachováme podvŕtanú plochu, pracujeme rýchlo a okolitý priestor obmedzíme len minimálne. Zvolíme buď pneumatické, alebo hydraulické pretláčanie. Krtkujeme popod cesty, chodníky, dlažby aj trávnaté plochy.

  • Vďaka vlastnému skladu máme ihneď k dispozícii potrebné náradie a súčiastky.
  • mini bager
  • traktor bager
  • nákladné vozidlá
  • kontajnerové vozidlo na odvoz zeminy, odpadu a betónovej sutiny
  • hutniace stroje
  • dusadlo
  • píla na asfalt
  • píla a betón.

Havarijné výkopové práce 24/7

Prasknuté potrubie a poškodená kanalizácia vedia narobiť poriadne problémy. V týchto prípadoch na nič nečakajte. Využite našu nonstop havarijnú službu a zbavte sa poruchy.

Aby sme sprístupnili porušený úsek kanalizácie, vykonáme hĺbkové výkopové práce. Najčastejšie pomocou mini bagra Hyundai 18-9 s pásovou šírkou 100 až 120 cm. Hodí sa do skoro akýchkoľvek terénnych podmienok.

Občas sa však stane, že ho nemôžeme využiť práve kvôli nedostupnému terénu. Vtedy sa pustíme do ručného výkopu. Následnú opravu havárie už hravo zvládneme. Vlastným stavebným kontajnerom zaistíme dovoz a odvoz materiálu.

Rýchly zásah, odborné riešenie problému a výhodné ceny. To sú piliere, na ktorých stojí náš prístup k zákazníkovi. Bohaté skúsenosti nás naučili, že okrem maximálneho nasadenia a priateľského vystupovania sa oplatí venovať klientovi niečo navyše. Pridanú hodnotu. Preto ponúkame aj bezplatné poradenstvo, aby ste sa nabudúce vyhli upchatému odpadu.

Naše služby - Rýchlo ✔ Odborne ✔ Za najlepšiu cenu ✔

Rýchly zásah, odborné riešenie problému a výhodné ceny. To sú piliere, na ktorých stojí náš prístup k zákazníkovi. Bohaté skúsenosti nás naučili, že okrem maximálneho nasadenia a priateľského vystupovania sa oplatí venovať klientovi niečo navyše. Pridanú hodnotu. Preto ponúkame aj bezplatné poradenstvo, aby ste sa nabudúce vyhli upchatému odpadu.

Cenník výkopových prác

Cenu za výkopové práce stanovíme vždy dopredu a dohodou. Závisí od množstva a náročnosti výkopu, prípadne od ďalších individuálnych faktorov. Neskrývame žiadne poplatky.

Bratislava

Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

Pezinok

MODRA, PEZINOK, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

Senec

SENEC, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie

Malacky

MALACKY, Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Závod, Zohor – Vojenský obvod, Záhorie