Oprava prasknut├ęho potrubia kanaliz├ície. Komplexn├ę opravy po┼íkodenej kanaliz├ície. S vlastnou technikou na k─ż├║─Ź.

Oprava prasknut├ęho potrubia kanaliz├ície a vody bez kompromisov na k─ż├║─Ź. Od n├ís dostanete kompletn├Ż servis, a┼ż po fin├ílne ├║pravy povrchu. H─żadanie prasknut├ęho potrubia zvl├ídnu iba ozajstn├ş frajeri, ktor├ş sa vodarine dokonale rozumej├║.

Staviate nov├Ż dom a potrebujete vybudova┼ą in┼żinierske siete pre vodu a kanaliz├íciu? M├íte po┼íkoden├ę (popraskan├ę, prevalen├ę..) kanaliza─Źn├ę potrubie? Oprava kanaliz├ície a vodovodn├ęho potrubia od Vortech s.r.o. na k─ż├║─Ź za v├Żhodn├ę ceny. Sme spo─żahliv├Ż partner na odborn├ę a bezpe─Źn├ę realiz├ície v├Żkopov├Żch pr├íc.

V─Ćaka n├í┼ímu kvalifikovan├ęmu t├şmu a vysoko-profesion├ílnej technike, zabezpe─Źujeme kvalitn├║ mont├í┼ż v┼íetk├Żch atrib├║tov. VORTECH s.r.o. je jednou z m├íla spolo─Źnost├ş, zabezpe─Źuj├║cich havarijn├ę slu┼żby, ktor├í disponuje vlastn├Żm ┼ípi─Źkov├Żm vybaven├şm, tak┼że na┼íi klienti sa nikdy nemusia b├í┼ą nedostatku alebo n├şzkej kvality materi├ílu, nako─żko efektivita a prec├şznos┼ą je pre n├ís k─ż├║─Źov├í.

 • oprava popraskan├ęho alebo inak po┼íkoden├ęho potrubia
 • opravy rozpadnutej kanaliz├ície
 • v├Żmena po┼íkoden├Żch ─Źast├ş kanaliz├ície
 • san├ícia odpadov├ęho potrubia
 • v├Żmeny neodborne napojen├Żch odbo─Źiek a pod.

Disponujeme vlastn├Żm skladom – v pr├şpade havarijn├ęho stavu nemus├şte na ni─Ź ─Źaka┼ą. V├í┼í probl├ęm vyrie┼íime NONSOTP – v noci, cez v├şkendy a sviatky.

Oprava prasknut├ęho potrubia - vodovodn├ęho potrubia - Vodovod & Kanaliz├ícia

Na┼ía firma sa zaober├í taktie┼ż opravami kanaliza─Źn├Żch pr├şpojok a rozvodov odpadov├ęho potrubia v dom├ícnostiach, bytoch , v st├║pa─Źk├ích, rodinn├Żch domoch, firm├ích, v auto- um├Żva─Źk├ích. Druhy por├║ch odpadov├ęho potrubia z ktor├Żmi sa naj─Źastej┼íie stret├ívame napr. po┼íkodenie odtokov z drezov z WC, v├Żvodov z um├Żva─Źiek riadu, p├í─Źkov├Żch sif├│nov , sprchov├Żch k├║tov, v├Żleviek , napojenia toalety alebo in├ęho soci├ílneho zariadenia.

Sme schopn├Ż efekt├şvne a promptne zasiahnu┼ą a odstr├íni┼ą z├ívady na zvisl├Żch kanaliza─Źn├Żch st├║pa─Źk├ích v panel├íkoch a v bytov├Żch komplexoch za prev├ídzky pomocou upch├ívok teda pneumatick├Żch vzduchov├Żch vakov ktor├ę na ─Źas nevyhnutn├Ż na odstr├ínenie vzniknutej havarijnej poruchy ─Źasto potrebujeme, no nie v┼żdy je mo┼żn├ę, jeho prednos┼ąou je pozastavenie funkcie kanaliz├ície a vytesnenie potrubia na ur─Źit├Ż ─Źas k├Żm porucha pretrv├íva.

Upovedomi┼ą v dostato─Źne kr├ítku dobu ostatn├Żch susedov – majite─żov bytov na vy┼í┼í├şch nadzemn├Żch podla┼żiach aby syst├ęm potrubia na ist├║ dobu nepou┼ż├şvali, teda vieme tak pred├şs┼ą komplik├íci├ím pri pr├íci a zamedzi┼ą ─Ćal┼í├şm ┼íkod├ím. Druhy potrubia nach├ídzaj├║ce sa v interi├ęroch v st├║pa─Źk├ích v murive ─Źi energotuneloch. Azbestocementov├í r├║ra, PVC potrubie, Liatina ─Źi keramika – kamenina.

Taktie┼ż sa zaober├íme opravou a v├Żmenou po┼íkoden├Żch le┼żat├Żch ÔÇô vodorovn├Żch kanaliza─Źn├Żch siet├ş.

Oprava potrubia - pred opravouOprava potrubia - po oprave - Vodovodn├í pr├şpojka na k─ż├║─Ź

Kanaliza─Źn├ę pr├şpojky a spoje| Oprava prasknut├ęho odpadov├ęho potrubia

Kanaliza─Źn├ę pr├şpojky – kde naj─Źastej┼íie vznikaj├║ poruchy potrubia z├ívalom kedy nie je odborne vyhotoven├ę zemn├ę l├┤┼żko alebo nastan├║ posuvy v p├┤de ─Źi in├ę za┼ąa┼żenie ─Źi u┼ż povrchov├ę napr├şklad prejazdom ┼ąa┼żk├ęho n├íkladn├ęho vozidla alebo neodbornej mont├í┼że kanaliza─Źn├ęho potrubia ─Źi in├Żch ter├ęnnych uprav. Pr├ş─Źinou prehnutia pr├şpadne n├ísledn├ę prasknutia odpadovej r├║ry m├┤┼że nasta┼ą m├Ąkk├Żm nespevnen├Żm podlo┼ż├şm ─Źi┼że pies─Źina, spodn├í voda, ├şlovit├í zem, podzemn├ę pramene a in├ę…

S├║ to obvykl├ę probl├ęmy pri klasickom odpadovom potrub├ş v├Ą─Ź┼íinou z materi├ílov KG/PVC alebo HT/PVC. Preto pri rizikov├Żch ├║sekoch pou┼ż├şvame najm├Ą odolnej┼í├ş materi├íl ako je klasick├ę oran┼żove potrubie ÔÇô korugovan├ę PVC s n├ízvom KG 1000.

Jeho odolnej┼íia verzia je KG 2000 zelenej farby je omnoho pevnej┼íia a odolnej┼íia vo─Źi okolit├ęmu tlaku, znesie nieko─żko n├ísobn├ę za┼ąa┼żenie. V tomto pr├şpade je zosilnen├ę taktie┼ż tesniace hrdlo s dvojstup┼łovou tesniacou gumou. Preto v rizikov├Żch oblastiach preferujeme mont├í┼ż potrubia so zv├Ż┼íenou stabilitou a pevnos┼ąou.

Medzi ─Źast├ę z├ívady na kanaliza─Źnej trase patr├ş aj vrastanie kore┼łovej s├║stavy okolit├Żch drev├şn. Tento probl├ęm vieme efekt├şvne odstr├íni┼ą fr├ęzovan├şm kanaliza─Źn├ęho potrubia.

Pre─Źo sa potrubie po┼íkodzuje - prask├í?

Najrizikovej┼íie su kanaliza─Źn├ę trubky ÔÇô r├║ry z keramiky (Kamenina) z d├┤vodu nie pr├şli┼í efekt├şvneho spoja teda hrdla potrubn├Żch prvkov cez ktor├ę korene vrastaj├║ do potrubia kde nas├ívaj├║ vlahu.

V niektor├Żch pr├şpadoch je kore┼łov├Ż syst├ęm nato─żko rozsiahly ┼że ─Źistenie u┼ż nie je mo┼żne realizova┼ą a je nutn├ę prist├║pi┼ą k okam┼żitej v├Żmene ├║seku potrubia ide├ílne nahradi┼ą ho KG potrub├şm kde je spoj v hrdle nato─żko tesn├Ż ┼że korene cez neho nedok├í┼żu prerasta┼ą.

Kamenina je krehk├Ż materi├íl ÔÇô teda p├ílen├í hlina lazurovan├í teda ako aj v├íza ─Źi tanier ve─żmi ─żahko m├┤┼że praskn├║┼ą .Odstupom ─Źasu v p├┤de degraduje a zvetr├íva a vytr├íca sa jej pevnos┼ą. Keramika nie je pru┼żn├í preto je ve─żmi h├íkliv├í na pohyby v zemnom l├┤┼żku a je ─Źast├Żm zapr├ş─Źinen├şm hav├írie potrubia.

Oprava prasknut├ęho vodovodn├ęho potrubia. Komplexn├ę opravy po┼íkoden├Żch vodovovodn├Żch siet├ş. Oprava vodovodu s vlastnou technikou na k─ż├║─Ź.

Komplexn├í oprava vodovodu – prasknut├ęho alebo inak po┼íkoden├ęho potrubia vododoin┼ítal├ície bez kompromisov na k─ż├║─Ź. Od n├ís dostanete kompletn├Ż servis. od zv├írania, lisovania a┼ż po kompletn├║ mont├í┼ż. ┼Żiadna porucha vodovodu nie je pre n├ís probl├ęm.

V oblasti vodoopr├ív a in┼ítalat├ęrskych pr├íc sa na N├ís m├┤┼żete v┼żdy spo─żahn├║┼ą na 100%.
V─Ćaka dlhoro─Źn├Żm sk├║senostiam zabezpe─Źujeme kompletn├║ anal├Żzu, diagnostiku a rie┼íenie por├║ch vodovodn├ęho potrubia ─Źi rozvodov k├║renia ├ÜK a por├║ch TUV. ─îi u┼ż je to po┼íkoden├í , prasknut├í vodovodn├í pr├şpojka do domu alebo in├ęho objektu a┼ż po v├Żmenu alebo opravu vodovodnej bat├ęrie sme tu pre V├ís. Oprava PVC potrubia nie je pre n├ís ┼żiadny probl├ęm.

 • Zv├íranie HDPE – PVC potrubia alebo mechanick├ę sp├íjanie LDPE ÔÇô hadica hlavne pre pr├şpojky
 • Polyf├║zne zv├íranie PPR
 • Lisovanie potrubia hlin├şkoplast AL-PEX TH/THU
 • Lisovanie meden├ęho potrubia CU/CUL
 • Lisovanie uhl├şkovej ocele
 • Lisovanie nerezov ocele
 • Mont├í┼ż pr├şrubov├ęho syst├ęmu
 • Zv├íranie k├║ren├írskych armat├║r , zv├íranie autog├ęnom, acetyl├ęn kysl├şk, TIG
 • Polyf├║zne zv├íranie PPR
 • Mont├í┼ż a osadenie vodomernej ┼íachty
 • Rekon┼ítrukcia alebo vyhotovenie vodovodnej pr├şpojky
 • V├Żmena st├║pa─Źiek
 • Oprava /v├Żmena obehov├Żch ─Źerpadiel
 • Mont├í┼ż z├ívlahy, regul├ítora tlaku vody, mont├í┼ż a v├Żmena bojlera a mnoho in├ęho

Pre─Źo oprava prasknut├ęho potrubia vody a kanaliz├ície od n├ís?

Prasknut├ę potrubie oprava ? S nami sa nemus├şte ob├íva┼ą ┼żiadneho havarijn├ęho stavu.

Prednos┼ąou na┼íej firmy je, ┼że poskytujeme komplexn├Ż servis kanaliz├ícii od ─Źistenia odpadov, a┼ż po kompletn├║ v├Żmenu ci mont├í┼ż kanaliza─Źnej pr├şpojky pri v├Żstavb├ích rekon┼ítrukci├ích alebo oprav├ích existuj├║cich sie┼ąach.

V├Żhody opravy potrubia do n├ís:

 • Vlastn├Ż sklad materi├ílu 24/7 NONSTOP k dispoz├şcii
 • Mno┼żstvo dod├ívate─żov a partnersk├Żch firiem poskytuj├║cich materi├íli r├┤znych ┼ípecifik├ícii druhov za v├Żhodn├ę ceny
 • Zemn├ę pr├íce realizujeme vlastn├Żm├ş vykopov├Żmi strojmi (Minibager 2-tony pre men┼íie pr├íce -pre v├Ą─Ź┼íie poruchy KOMATSU WB 97R Traktor bager)
 • Stroje s├║ nonstop vo dne a v noci k dispoz├şcii, v pr├şpade poruchy reagujeme ihne─Ć
 • N├ístup na v├Żkon pr├íce u┼ż do 1. hodiny od objednania slu┼żby
 • Disponujeme vlastn├Żm n├íkladn├Żm vozidlom skl├ípa─Ź a kontajnerov├ę vozidlo na prepravu sypk├Żch materi├ílov ┼ítrk, piesok, kame┼ł, zemina, odvoz stavebn├ęho odpadu a sute
 • V pr├şpade nutnosti pou┼ż├şvame bezv├Żkopov├║ technol├│giu – hydraulick├ę pretl├í─Źanie pod zastavan├ę plochy
 • Mnohoro─Źn├ę sk├║senosti a kvalifikovan├Ż technick├Ż person├íl
 • Povrchov├ę ├║pravy ÔÇô beton├í┼że , asfaltovanie vozovky ─Źi chodn├şka , osadenie obrubn├şkov , z├ímkovej dla┼żby a┼ż po upratovanie a odvoz odpadov . Bez starost├ş a zbyto─Źn├Żch v├Żdavkov.

Na┼íe slu┼żby - R├Żchlo Ôťö Odborne Ôťö Za najlep┼íiu cenu Ôťö

R├Żchly z├ísah, odborn├ę rie┼íenie probl├ęmu a v├Żhodn├ę ceny. To s├║ piliere, na ktor├Żch stoj├ş n├í┼í pr├şstup k z├íkazn├şkovi. Bohat├ę sk├║senosti n├ís nau─Źili, ┼że okrem maxim├ílneho nasadenia a priate─żsk├ęho vystupovania sa oplat├ş venova┼ą klientovi nie─Źo navy┼íe. Pridan├║ hodnotu. Preto pon├║kame aj bezplatn├ę poradenstvo, aby ste sa nabud├║ce vyhli upchat├ęmu odpadu.

Oprava prasknut├ęho potrubia kanaliz├ície a vodovodu | Cenn├şk

Komplexn├ę oprava prasknut├ęho potrubia (Vodovod & Kanaliz├ícia) je zlo┼żit├Ż proces, ktor├Ż sa ned├í vy─Ź├şsli┼ą v cenn├şku. Predbe┼żn├║ cenov├║ ponuku V├ím vieme vypracova┼ą na z├íklade Va┼íich po┼żiadaviek a obhliadky miesta opravy.

U n├ís m├┤┼żete zaplati┼ą kartou.

Bratislava

Slu┼żbu – Oprava prasknut├ęho potrubia (Vodovod & Kanaliz├ícia) poskytujeme v lokalit├ích :

Bratislava, Petr┼żalka, Star├ę Mesto, Podunajsk├ę Biskupice, Ru┼żinov, Vraku┼ła, Nov├ę Mesto, Ra─Źa, Vajnory, Dev├şn, Dev├şnska Nov├í Ves, D├║bravka, Karlova Ves, Lama─Ź, Z├íhorsk├í Bystrica, Jarovce, Rusovce, ─îu┼łovo, Dlh├ę Diely, Lama─Ź, Pohradni─Źn├ę ─Źasti Rak├║ska a Ma─Ćarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

Pezinok

Slu┼żbu – Oprava prasknut├ęho potrubia (Vodovod & Kanaliz├ícia) poskytujeme v lokalit├ích :

MODRA, PEZINOK, Sv├Ąt├Ż Jur, B├ího┼ł, Budmerice, ─îast├í, Do─żany, Dubov├í, Jablonec, Limbach, P├şla, Slovensk├Ż Grob, ┼áenkvice, ┼átefanov├í, Vini─Źn├ę, Vinosady, Vi┼ítuk

Senec

Slu┼żbu – Oprava prasknut├ęho potrubia (Vodovod & Kanaliz├ícia) poskytujeme v lokalit├ích :

SENEC, Bernol├íkovo, Blatn├ę, Boldog, ─îataj, Dunajsk├í Lu┼żn├í, Hamuliakovo, Hrub├í Bor┼ía, Hrub├Ż ┼á├║r, Hurbanova Ves, Chorv├ítsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostoln├í pri Dunaji, Kr├í─żov├í pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nov├í Dedinka, Nov├Ż Svet, Reca, Rovinka, Tom├í┼íov, Ture┼ł, Ve─żk├Ż Biel, Vlky, Z├ílesie

Malacky

Slu┼żbu – Oprava prasknut├ęho potrubia (Vodovod & Kanaliz├ícia) poskytujeme v lokalit├ích :

MALACKY, Borinka, Gajary, Jablonov├ę, Jakubov, Kostoli┼íte, Kuchy┼ła, L├íb, Lozorno, Mal├ę Lev├íre, Marianka, Pernek, Plaveck├ę Podhradie, Plaveck├Ż Mikul├í┼í, Plaveck├Ż ┼átvrtok, Roho┼żn├şk, Solo┼ínica, Studienka, Suchohrad, Ve─żk├ę Lev├íre, Vysok├í pri Morave, Z├íhorsk├í Ves, Z├ívod, Zohor ÔÇô Vojensk├Ż obvod, Z├íhorie

Dunajsk├í Streda (Gab─Ź├şkovo / ┼áamor├şn / Ve─żk├Ż Meder)

Slu┼żbu – Oprava prasknut├ęho potrubia (Vodovod & Kanaliz├ícia) poskytujeme v lokalit├ích :

DUNAJSK├ü STREDA, GAB─î├ŹKOVO, ┼áAMOR├ŹN, VE─ŻK├Ł MEDER, B├í─Ź, Baka, Balo┼ł, Bellova Ves, Blahov├í, Blatn├í na Ostrove, Bod├şky, Bohe─żov, ─îakany, ─îenkovce, ─îili┼żsk├í Radva┼ł, Dobroho┼í┼ą, Doln├Ż Bar, Doln├Ż ┼át├íl, Dunajsk├Ż Kl├ítov, Holice, Horn├í Pot├┤┼ł, Horn├ę M├Żto, Horn├Ż Bar, Hubice, Hviezdoslavov, Jahodn├í, Jan├şky, Jurov├í, K─ż├║─Źovec, Kostoln├ę Kra─Źany, Kr├í─żovi─Źove Kra─Źany, K├║tniky, Kvetoslavov, Kyselica, Lehnice, L├║─Ź na Ostrove, Macov, Mad, Mal├ę Dvorn├şky, Medve─Ćov, Mierovo, Michal na Ostrove, ┼ç├írad, Nov├Ż ┼Żivot, Ohrady, Oko─Ź, O─żdza, Orechov├í Pot├┤┼ł, Pad├í┼ł, Pata┼í, Pot├┤nske L├║ky, Povoda, Rohovce, Sap, ┼átvrtok na Ostrove, Topo─żn├şky, Trhov├í, Hradsk├í, Trn├ívka, Trsten├í na Ostrove, Ve─żk├í Paka, Ve─żk├ę Blahovo, Ve─żk├ę Dvorn├şky, Vieska, Vojka nad Dunajom, Vrak├║┼ł, Vydrany, Zlat├ę Klasy