UV sanácia potrubia je moderná metóda, ktorá umožní rýchlejšie rekonštruovať poškodený potrubný systém. Spoľahlivo spevní a utesní vodovodné aj kanalizačné rúry. Táto špeciálna bezvýkopová technológia je ideálna na opravu lokálnej poruchy a nevyžaduje si žiadne zemné práce.

Základom technológie je vytvorenie sanačného rukáva, ktorý kopíruje existujúce rúry vďaka close-fit efektu. Práve tesné priľnutie vložky na vnútornú stenu zaistí, že potrubný systém prakticky zdvojnásobí svoju pevnosť a stane sa odolnejším. O rýchle vytvrdzovanie vložky sa postarajú svetlá s UV žiarením. Pohybujú sa po celej dĺžke rukáva.

Toto sú hlavné výhody, ktoré vám prinesie sanácia potrubia UV technológiou:

  • je až päťkrát rýchlejšia než iné metódy sanácie,
  • výrazne predlžuje životnosť potrubia,
  • výsledné potrubie vyniká odolnosťou a pevnosťou.
Sanácia potrubia UV metódou - UV sanácia vodovodného a kanalizačného potrubia za dobrú cenu

Rýchla oprava vďaka špičkovej technike

UV sanácia je neinvazívna a nemusíte kvôli nej odstaviť okolitú infraštruktúru či cestnú komunikáciu. Na túto efektívnu metódu používame zariadenie SpeedyLight + LED s pracovnou dĺžkou do 100 metrov. Jeho súčasťou je integrovaná kamera.

SpeedyLight + LED obsahuje štyri hlavice na rozličné priemery rúr a typy vložky. To znamená, že pri oprave sa ľahko prispôsobíme požiadavkám na zaťaženie potrubia a vyberieme vhodný typ materiálu na vložkovanie.

Zariadenie funguje v kanalizácii aj vodovode s DN od 70 do 600. Rúry môžu byť horizontálne aj vertikálne, s kruhovým aj vajcovitým profilom. Dôležitá je však rýchlosť vytvrdzovania, ktorá závisí od priemeru potrubia a hrúbky vložky. Vytvrdzovanie vložky UV svetlami môže prebiehať rýchlosťou až 1,2 metra za minútu.

Pri UV sanácii sa spoľahnite na náš komplexný prístup. Zabezpečíme celý proces vrátane úvodnej prípravnej fázy, ktorá zahŕňa čistenie, frézovanie a monitoring potrubia kamerou. Dôkladne odstránime všetky nečistoty, aby bola oprava účinná.

Koľko stojí UV sanácia potrubia

Na cenu UV sanácie potrubia vplývajú viaceré faktory, preto nepoužívame jednotný cenník. Cenu určíme po obhliadke, na ktorej sa oboznámime s potrubným systémom, stupňom poškodenia, náročnosťou práce či priemerom rúr a hĺbkou ich uloženia.

  • Cena vykonanej práce je vždy férová. Nikdy ju umelo nenavýšime – neskrývame žiadne poplatky.
  • U nás môžete bezpečne zaplatiť kartou.

Sanácia potrubia UV metódou – na celom území Slovenska

Sanáciu potrubia modernou UV metódou realizujeme NONSTOP. Na bezpečnú, rýchlu a profesionálnu prácu v lokalitách:

  • Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinská kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Sanácia potrubia rýchlo a efektívne pomocou modernej UV technológie.

Volajte nonstop 0940 532 777