Poruchová služba vody v Bratislave s kompletným servisom - rýchly zásah do 60 minút.

 • Havarijná služba Bratislava – komplexné služby pre poruchy vody a kanalizácie

Voda je dobrý sluha ale zároveň aj zlý pán. Poruchy vody a kanalizácie patria medzi tie najzávažnejšie, ktoré vedia veľmi znepríjemniť život a zároveň napáchať veľké škody. Ak u Vás nastane problém s vodovodným alebo kanalizačným potrubím je Vám k dispozícii naša profesionálna havarijná služba. Havarijné stavy vody odstraňujeme v Bratislave a okolí. Dobrá cena a expresný zásah je u nás samozrejmosťou.

Poskytovanie havarijnej služby nie je naozaj maličkosť – je to hlavne o profesionalite a zodpovednosti za Váš majetok. V oblasti vody a kanalizácie je nespočetné množstvo možností, kde Vám môže nastať havarijný stav. Aby sme si vedeli poradiť v každej situácii, potrebujeme nielen tú najlepšiu techniku ale aj profesionálny tím, a asi najdôležitejším aspektom sú nenahraditeľné dlhoročné skúsenosti … Odstránime každý typ havárie vody a kanalizácie.

 • Prečo využiť našu havarijnú službu ?

Potrebujete akútne vyriešiť havarijný stav potrubia? Poruchu vody a odpadu opravíme kedykoľvek. Sme špecialisti aj na opravy vodovodných a kanalizačných potrubí. Naša havarijná služba je k dispozícii nonstop. Do 60 minút sme u vás. Výjazd máte zadarmo.

Havarijná služba Malacky - Poruchová služba VODA za výhodné ceny

Ponúkame vám dlhoročné skúsenosti, ktoré sa nedajú ničím nahradiť. Postaráme sa o rýchly a bezpečný zásah. Pomocou modernej techniky a overených metód zabezpečíme plný prietok bez usadenín. A vás už nebude trápiť upchatá kanalizácia a nepríjemný zápach.

Kde pôsobí naša havarijná služba:

 • Naša havarijná služba vody je dostupná v Bratislave a blízkom okolí:

Bratislava, Petržalka, Bratislava – Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Bratislava – Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

Havarijná služba v Bratislave, ktorá je overená zákazníkmi 🕳️ čistenie odpadov, opravy havárie vodovného a kanalizačného potrubia.

Po príchode na miesto poruchy navrhneme účinný postup a vyriešime problém. Havarijné čistenie kanalizácie a upchatého potrubia je súčasťou našich komplexných služieb. Poradíme si s každou poruchou vodovodného alebo kanalizačného potrubia. Havarijné opravy potrubí na kľúč.

Spoľahnite sa, že pohotovo a odborne odstránime poruchy vody a odpadu: tečúce umývadlo, pokazené WC či upchatý drez. Sme k dispozícii 24/7.

4,9 30 reviews

 • Avatar Robert Hutera ★★★★★ pred 4 mesiacmi
  V súvislosti s opravou našej domovej vodovodnej prípojky sme oslovili viaceré firmy. Bohužiaľ, ako to už v našich končinách býva, problémom bola vždy komunikácia, dohodnutie záväzného termínu, resp. nezáujem.Pri firme … celá recenzia Vortech s.r.o. bolo od začiatku jasné, že máme do činenia s profesionálmi. Aj vzhľadom na závažnosť poruchy (nedoplatok na vodnom v stovkách eur) prebehla obhliadka vrátane predbežného rozpočtu do 24 hodín a do ďalších 24 hodín aj samotné začatie prác.Po otvorení výkopu sprevádzali prácu aj komplikácie, avšak tieto boli na mieste promptne vyriešené. Keďže firma disponuje vlastnou technikou, podarilo sa jej ešte v ten istý deň poruchu odstrániť, výkop uzavrieť a zabetónovať.Kvalita, ústretovosť, rozumná cena a spoľahlivosť. Jednoznačne odporúčame.
 • Avatar Dominika Huterová ★★★★★ pred 5 mesiacmi
  Dobrý deň, nakoľko som sa stretla v minulosti s firmami s ktorými som bola veľmi nespokojná dala som na hodnotenia a recenzie zákazníkov a vybrala som si túto firmu. Ako sa ukázalo, urobila som dobre. S ich prácou som bola maximálne … celá recenzia spokojná, mali profesionálny prístup, rýchlu reakciu a po dokončení prác vyšli v ústrety s cenou k obojstannej spokojnosti. Túto firmu veľmi kladne hodnotím a môžem len odporúčit
 • Avatar Jiri Langr ★★★★★ pred 5 mesiacmi
  Firmu Vortech s.r.o. môžeme jednoznačne doporučiť po všetkých stránkach. Rýchlo, promtne, profesionálne...to sú prednosti f. Cenove podľa nášho výberu profesionálnych vodoinštalatérov jednoznačne najlepšie. Vďaka, … celá recenzia že i s takouto super firmou sa dnes človek stretne...
 • Avatar Oksana Ustiak ★★★★★ pred rokom
  Podelim sa o nasu skusenost. Mali sme upchate potrubie a najprv sme s manzelom volali uplne inu firmu, ktora po urgencii s tym ze potrubie potrebujeme opravit velmi surne, prisla asi po 4 hodinach a situaciu zhodnotila tak ze to nieje len … celá recenzia tak a takto na pockanie to nevedia opravit. Zauctovali si vysoku sumu doslova za nic, po odmietnuti zaplatenia zacali byt agresivny a manzela osocovat za pôvod.... Po tejto katastrofalnej skusenosti som nasla Vortech.sk a s malou dusickou som im volala ci nam vedia pomôcť. Pan na telefone bol velmi mily a pohotovy a hned nam povedal co a ako bude treba spravit. Do hodiny uz boli u nas doma a problem vyriesili behom par chvil !!! Ten isty problem ktory nam ina firma povedala ze to nevedia! Uzasny pristup a vysoka odbornost, co sa uz dnes casto nestava. Ak budeme mat este niekedy problem tak jedine Vortech! DAKUJEME este raz. Oksana a Oleg Ustiak.
 • Avatar Michaela Bugnitsova ★★★★★ pred 10 mesiacmi
  Musim pochváliť, že pani boli veľmi ochotní. Vyskúšali všetky metódy a vďaka kamere zistili, kde mame problém a navrhli riešenia.

Krtkovanie - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie

Medzi základné činnosti našej havarijne služby patrí čistenie upchatých odpadov a kanalizácie, opravy potrubí a podobne.

Krtkovanie nie je len metóda čistenia odpadov  pri havarijných stavoch, ale dobrou prevenciou proti upchatiam v budúcnosti. Mechanické krtkovanie je považované za najúčinnejšia metóda prečistenia odtokového potrubia menších priemerov.. Pri tomto havarijnom čistení má hlavnú úlohu otočná elektrická špirála, ktorá vibrovaním dôkladne odstraňuje usadeniny po celom vnútornom obvode potrubia.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie – je spôsob havarijného čistenia, ktorý pomocou tlaku vody sa dostáva cez trysky do kanalizácie a dôkladne prerazí všetky nečistoty a usadeniny.. Keď prúd smeruje dozadu, hlavica je tlačená veľkou silou do potrubia a ťahá za sebou hadicu. Prúd smerujúci dopredu zráža nečistoty a veľké množstvo privádzanej vody ich odplaví. Energia vody je obrovská, uvoľní aj zatvrdnuté usadeniny.

 • Ak je havarijný stav Vašej kanalizácie taký vážny, že nepomôžu ani tieto osvedčené spôsoby čistenia – je nutné pristúpiť k frézovaniu potrubia.

Havarijná služba Bratislava - cenník

Cena závisí od množstva vykonanej práce, prípadne od poplatku za materiál. Dopredu ju s vami dohodneme telefonicky alebo na mieste po obhliadke. Neskrývame žiadne poplatky a cenu umelo nenavýšime. Havarijná služba v Bratislave ktorá pracuje rýchlo & najlacnejšie.

U nás môžete zaplatiť bezpečne kartou.

Nonstop dispečing havarijnej služby

Pracujeme nonstop 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

 • Havarijná služba Bratislava Petržalka
 • Havarijná služba Bratislava Staré Mesto
 • Havarijná služba Bratislava Podunajské Biskupice
 • Havarijná služba Bratislava Ružinov
 • Havarijná služba Bratislava Vrakuňa
 • Havarijná služba Bratislava Nové Mesto
 • Havarijná služba Bratislava Rusovce
 • Havarijná služba Bratislava Čuňovo
 • Havarijná služba Bratislava Rača
 • Havarijná služba Bratislava Vajnory
 • Havarijná služba Bratislava Devín
 • Havarijná služba Bratislava Devínska Nová Ves
 • Havarijná služba Bratislava Dúbravka
 • Havarijná služba Bratislava Karlova Ves
 • Havarijná služba Bratislava Záhorská Bystrica
 • Havarijná služba Bratislava Jarovce
Oprava vodovodného potrubia - Vodovod & Kanalizácia

Oprava prasknutého potrubia

Oprava prasknutého potrubia kanalizácie. Komplexné opravy poškodenej kanalizácie. S vlastnou technikou na kľúč. Oprava prasknutého potrubia kanalizácie a vody bez kompromisov na kľúč. Od nás dostanete kompletný servis, až po finálne úpravy povrchu. Staviate nový dom a potrebujete vybudovať inžinierske siete pre vodu a kanalizáciu? Máte poškodené (popraskané, prevalené..) kanalizačné potrubie? Oprava kanalizácie a vodovodného…

Viac informácií
Výkopové práce Bratislava

Výkopové práce

Výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji vlastnou technikou Havarijné výkopové práce s  garanciou najlepšej ceny a kvality. Odvoz odpadu. Zemné práce poskytujeme  v Bratislavskom kraji a blízkom okolí – (v Bratislave, Pezinku, Senci, Modre, Malackách). S každou výstavbou súvisí zavedenie inžinierskych sietí a ich napojenie na verejné rozvody. Aby prebehlo hladko, potrebujete spoľahlivého partnera…

Viac informácií
Monitoring potrubia - kanalizácie

Monitoring potrubia

Na čo je dobrý monitoring kanalizačného potrubia a jeho mapovanie? Monitoring potrubia kanalizácie v Bratislave modernou technikou. Odhalíme každú deformáciu vo Vašom potrubí. Nahrávky prehliadky na DVD alebo USB. V dnešnej dobe sa rýchlo obnovujú obce, mestá, staré budovy a rôzne priemyselné objekty ešte možno z čias socializmu. Dostupnosť pôžičiek umožňuje kupovať aj staršie nehnuteľnosti…

Viac informácií