Havarijná služba - voda, na ktorú sa dá spoľahnúť - Bratislava a okolie

Havarijná služba rozhodne nie je práca pre Pata a Mata. Havárie vody a odpadu vedia byť také závažné, že prítomnosť kvalifikovaných majstrov je nevyhnutnosť.

Potrebujete akútne odstrániť haváriu vody alebo odpadu? Využite našu komplexnú havarijnú službu, ktorá je vám k dispozícii NONSTOP. Poruchu vody a odpadu opravíme kedykoľvek. Do 60 minút sme u vás.
Problém s vodou a kanalizáciou vie znepríjemniť život, keď to najmenej čakáte. Aby nenapáchal veľké škody, je tu pre vás špičková havarijná služba v Bratislave

Poskytovanie havarijnej služby je o profesionalite a zodpovednosti za váš majetok. Aby sme si poradili v každej situácii, máme nielen modernú a účinnú techniku, ale aj špičkový tím s dlhoročnými skúsenosťami.

Našu pomoc využijete v domácnosti, firme, hale, sklade, logistickom centre či štátnej inštitúcii. Odstránime každý typ havárie vody a odpadu. Zbavíme vás upchatého odtoku, postaráme sa o odborné čistenie a opravu WC, pomôžeme s nevypúšťajúcou práčkou a umývačkou riadu, ale aj pri zložitých opravách poškodeného potrubia.

Havarijnú službu vody poskytujeme v celej Bratislave a okolí:

 • Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

Prečo si vybrať našu havarijnú službu?

Výhodná cena a expresný zásah sú u nás samozrejmosťou. A ako bonus navyše máte výjazd poruchovej služby zadarmo!

 

 • Pracujeme NONSTOP. Cez pracovné dni, ale aj počas víkendov, sviatkov, dokonca aj v neskorých nočných hodinách.
 • Havária odpadu a vody si vyžaduje bezodkladnú nápravu. S nami sa nemusíte báť dlhého čakania. Ak vás prekvapí nepríjemná situácia, v krátkom čase určíme miesto a rozsah poruchy a navrhneme odborné riešenie. Garantujeme rýchly príchod a bezpečný zásah. Prídeme priamo na miesto havárie skôr, ako najrýchlejší taxi v Bratislave.
 • Máme dlhoročné skúsenosti a efektívnu techniku. Používame iba moderné náradie a metódy na rýchle opravy aj náročnejšie zásahy.
 • Disponujeme vlastným skladom, takže v prípade havárie nemusíte na nič čakať ani cez víkendy a sviatky. Všetky servisné vozidlá sme vybavili pojazdnou dielňou s potrebným materiálom, aby sme pohotovo reagovali na vaše potreby.
 • Sme profesionálne vyškolení na riešenie všetkých problémov s kanalizáciou a rozvodmi vody. Zabránime zbytočným škodovým udalostiam.

Havarijná služba voda Bratislava

Využite náš komplexný havarijný servis

Výhodná cena, moderná technika a rýchly výjazd. Na tieto benefity vás budú lákať aj ostatné havarijné služby v Bratislave.

My vám však ponúkame ešte viac. Našou výhodou je komplexnosť. Pri zložitých haváriách vody a odpadu nemusíte volať viac firiem. U nás máte všetko pod jednou strechou.

Ponúkame vám nielen čistenie upchatého odpadu, ale aj opravy potrubia a ďalšie služby, ktoré sú nevyhnutné pri odstránení havarijného stavu. Poradíme si s každou poruchou vodovodnej a kanalizačnej siete.

Recenzie od spokojných zákazníkov

Spoľahlivá práca. Ústretovosť. Rozumná cena. Rýchla reakcia. Profesionálny prístup.

 • To všetko sa dočítate v recenziách od našich spokojných zákazníkov. Prečítajte si ich a sami sa presvedčte o odbornosti našej overenej poruchovej služby.

Icon

Barónka 1

4,5 55 reviews

 • Avatar Mikuláš Dzurinda ★★★★★ pred týždňom
  S firmou Vortech mám čerstvú a vynikajúcu skúsenosť. Haváriu vo vykurovacom systéme lokalizovali rýchlo a rovnako rýchlo poruchu odstránili. Skvelá práca! Ďakujem najmä pánovi Ďuriškovi a jeho synovi. Ale aj majiteľovi firmy, ktorý sa priebežne zaujímal. Ďakujem a odporúčam !Mikuláš Dzurinda
 • Avatar Dominika Huterová ★★★★★ pred 4 rokmi
  Dobrý deň, nakoľko som sa stretla v minulosti s firmami s ktorými som bola veľmi nespokojná dala som na hodnotenia a recenzie zákazníkov a vybrala som si túto firmu. Ako sa ukázalo, urobila som dobre. S ich prácou som bola maximálne spokojná, mali profesionálny prístup, rýchlu reakciu a po dokončení prác vyšli v ústrety s cenou k obojstannej spokojnosti. Túto firmu veľmi kladne hodnotím a môžem len … celá recenzia odporúčit
 • Avatar Mária Struhárová ★★★★★ pred 11 mesiacmi
  Pri odpise vody sme zistili, že mám únik vody a docela veľký. Havarijnú situáciu sme museli rýchlo vyriešiť. Havarijná služba voda - Vortech došla do ani nie hodiny. Odčerpali vodu a problém odstránili rýchlo a profesionálne. Ak máte problém s vodou, alebo kanalizačným potrubím - sú to kovaní odborníci v tomto obore. 100% Odporúčam.
 • Avatar Robert Hutera ★★★★★ pred 3 rokmi
  V súvislosti s opravou našej domovej vodovodnej prípojky sme oslovili viaceré firmy. Bohužiaľ, ako to už v našich končinách býva, problémom bola vždy komunikácia, dohodnutie záväzného termínu, resp. nezáujem.Pri firme Vortech s.r.o. bolo od začiatku jasné, že máme do činenia s profesionálmi. Aj vzhľadom na závažnosť poruchy (nedoplatok na vodnom v stovkách eur) prebehla obhliadka vrátane predbežného … celá recenzia rozpočtu do 24 hodín a do ďalších 24 hodín aj samotné začatie prác.Po otvorení výkopu sprevádzali prácu aj komplikácie, avšak tieto boli na mieste promptne vyriešené. Keďže firma disponuje vlastnou technikou, podarilo sa jej ešte v ten istý deň poruchu odstrániť, výkop uzavrieť a zabetónovať.Kvalita, ústretovosť, rozumná cena a spoľahlivosť. Jednoznačne odporúčame.

Porucha vody alebo odpadu? Odstránime ju týmito metódami

Naše dlhoročné skúsenosti sa nedajú ničím nahradiť. Po príchode na miesto poruchy navrhneme účinný postup. Zvolíme metódu, ktorá adekvátne a bezpečne odstráni vás problém.

 • Elektromechanické prepchávanie potrubia

Táto metóda najčastejšie vyrieši bežné havárie vody. Používame pri nej náradie od overených značiek ako RIDGID, REMS, ROTHENBERGER či RIONED. Pracujeme v dĺžkach až do 50 metrov a v priemeroch potrubia od 30 do 150 mm bez ohľadu na materiál, z ktorého je kanalizácia vyrobená.

Medzi bežné havárie patria poruchy odpadu v kuchynskom dreze, sprchovom kúte a vani, WC, práčke, umývačke riadu, kanalizačných stúpačkách, neodtekajúca výlevka, pisoár, odtokové žľaby či dažďové zvody.

Výhodou mechanického prepchávania je aj prevencia poruchy a dočistenie stien potrubia od rôznych usadenín.

 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Energia vody pri vysokotlakovom čistení je obrovská a uvoľní aj zatvrdnuté usadeniny. Silný prúd dôrazne prerazí nečistoty a veľké množstvo privádzanej vody ich odplaví. Tým opláchne steny potrubia a odstráni všetky nánosy, ktoré by v budúcnosti spôsobili ďalšiu poruchu.

Použitie vysokotlakového čističa odporúčame v objektoch, kde je zvýšené riziko zanesenia mastnotou a inými tuhými látkami. Hodí sa v rodinných domoch, bytovkách, reštauráciách, jedálňach, ale tiež v chemických a strojárskych areáloch a čističkách odpadových vôd.

Pomocou tohto zariadenia odhalíme aj prevalenú či inak poškodenú kanalizáciu. Vyriešime ním havárie hlavných kanalizačných prípojok a vyčistíme dažďové zvody, zvislé odpadové stúpačky, lapače tuku či odlučovače ropných látok.

 • Oprava a výmena poškodeného potrubia

Vážnejšie poruchy si vyžadujú komplexné riešenie a náročnejší zásah. Sme špecialisti na opravu a výmenu vodovodného a odpadového potrubia.

Cena havarijnej služby – výjazd zadarmo | možnosť platiť kartou

Koľko stojí zásah havarijnej služby? Výjazd v Bratislave a okolí máte od nás zadarmo. Účtujeme si iba reálne vykonanú prácu.

Poruchy vody a odpadu sú veľmi rozmanité, preto nemáme fixný cenník. Cena závisí od množstva odvedenej práce, prípadne od poplatku za materiál. Dopredu ju s vami dohodneme telefonicky alebo po obhliadke miesta. Neskrývame žiadne poplatky a cenu umelo nenavýšime.

 • Spoľahnite sa, že cena vždy zodpovedá práci v najvyššej možnej kvalite.
 • U nás môžete zaplatiť bezpečne kartou.

Havarijná služba – voda & kanalizácia | Bratislava a okolie

Poruchu odpadu a vody prídeme odstrániť v celej Bratislave a okolí. Keďže havarijný stav v oblasti vody a kanalizácie je často veľmi závažný, budeme u vás do 60 minút, aby sme problém vyriešili čo najskôr.

Rýchly a odborný zásah havarijnej služby poskytujeme v celej Bratislave.

Havarijná služba Bratislava | Voda & odpad - FAQ - často kladené otázky

Čo sa myslí pod pojmom - Havarijná služba VODA ?

Havarijná služba voda predstavuje komplexný servis v oblasti haváriách vody. Znamená to nielen havarijné krtkovanie, ale aj komplexné opravy vodovodných a kanalizačných potrubí. Samozrejmosťou sú výkopové a zemné práce, zváranie a proste všetko čo súvisí s prívodom a odvodom vody z objektov – domácnosti, firmy, haly, sklady, logistické centrá, štátne inštitúcie a pod.

Kde poskytujeme havarijnú službu pre vodu a kanalizáciu?

Nakoľko sme miestna Bratislavská firma – havarijnú službu vody poskytujeme v celej Bratislave a okolí. Nakoľko havárie vody sú značne závažné – budeme u Vás do 60 minút, aby sme čo najskôr odstránili poruchu vody.

Havarijnú službu poskytujeme v oblastiach: ( Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,)

Prečo si vybrať havarijnú službu od nás?

Sme profesionálne vyškolení, aby sme Vám pomohli vyriešiť všetky problémy s kanalizáciou a rozvodmi vody. Tieto problémy sú často kritické a bez ich rýchleho a odborného vyriešenia je veľmi problematické existovať či už v dome alebo firme. Havária kanalizácie a vody si vyžaduje bezodkladné riešenie od profesionálov …

Máme dlhoročné skúsenosti a modernú techniku. Poskytovanie havarijnej služby u nás nie je iba o čistení upchatých odpadov, ale o poskytovaní kompletných služieb v oblasti vody. Nie je problém pre nás opraviť každé potrubie – či už kanalizačné alebo vodovodné – k dispozícii máme vlastný sklad – takže v prípade hávarie vody nemusíte na nič čakať a to ani cez víkendy a sviatky. Samozrejmosťou je naša vlastná technika na výkpové a zemné práce s odvozom zeminy až po finálnu úpravu povrchov.

Kedy môžem využiť havarijnu službu a čo to stojí?

Naša havarijná služba pracuje NONSTOP v Bratislave a okolí. Výjazd v Bratislave a okolí poskytujeme zdarma – účtujeme si iba za skutočno vykonanú prácu. Havárie vody sú tak rozmanité, že určiť fixný cenník je nemožné. Orientačnú cenu úkonov Vám vieme povedať po poskytnutí základných atribútov problému. Môžte sa spoľahnúť, že zásah našej havarijnej služby bude spravený v maximálnej možnej kvalite a za čo najlepšiu cenu.