Vodovodná prípojka na kľúč v maximálnej kvalite s vlastnou technikou.

Voda je jeden z najdôležitejších potrieb v našom živote a bez nej neprežijeme. Aby sme si túto životodárnu tekutinu mohli dať doma, potrebujeme priviesť zdroj vody do domu alebo hocijakého iného objektu. Vodovodná prípojka a jej odborná inštalácia je nesmierne dôležitá. Neodborne spravená vodovodná prípojka Vám môže spôsobiť nemalé škody, pre je veľmi dôležité zveriť túto činnosť profesionálom.

Sme špecializovaná firma v oblasti vody a kanalizácie. Máme za sebou množstvo inštalácii vodovodných prípojok s kompletným servisom. Ak hľadáte spoľahlivú a fundovanú firmu ste na správnej stránke – Vortech Vám dodá vodovodnú prípojku na kľúč bez starostí v maximálnej kvalite a za výhodné ceny. Či už potrebujete realizáciu vodomernej šachty, vodovodnej prípojky do rodinného domu, novostavby, firmy alebo inej prevádzky.

Vodovodná prípojka na kľúč | Bratislava - Pezinok - Senec - Malacky - Dunajská Streda

Vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme kompletnú analýzu, diagnostiku a riešenie porúch vodovodného potrubia  Či už je to poškodená , prasknutá vodovodná prípojka do domu alebo iného objektu.

Všetky naše služby poskytujeme v Bratislavskom kraji – Bratislava • Pezinok • Modra • Senec • Malacky • Dunajská Streda

Rekonštrucia vodovodnej prípojky

Okrem dodávky nových vodovodných prípojok realizujeme aj rekonštrukcie a opravy týchto prípojok.

Výkopové práce pre nás nie sú problém nakoľko disponujeme vlastným bagrom s dopravou na nákladnom vozidle na 3,5t. Samozrejmosťou u nás je aj kompletná finalizácia povrchu po výkopových prácach.

Pre zaistenie a opravu poruchového či prasknutého potrubia alebo prípojky vody používame opravné strmene – spojky v rôznych materiálových prevedeniach a veľkostných dimenziách do DN 500.

Prečo by ste si mali dať realizovať vodovodnú prípojku od nás?

Už sme realizovali stovky vodovodných prípojok, máme bohaté skúsenosti a vieme si poradiť s každým problémom. Disponujeme moderným technickým vybavením, samozrejmosťou sú výkopové a zemné práce, na ktoré máme vlastnú techniku.

  • zváranie elektrotvaroviek
  • Množstvo dodávateľov a partnerských firiem poskytujúcich materiáli rôznych špecifikácii druhov za výhodné ceny
  • Zemné práce realizujeme vlastnýmí vykopovými strojmi (Minibager 2-tony pre menšie práce -pre väčšie poruchy KOMATSU WB 97R Traktor bager)
  • Stroje sú nonstop vo dne a v noci k dispozícii, v prípade poruchy reagujeme ihneď
  • Nástup na výkon práce už do 1. hodiny od objednania služby
  • Disponujeme vlastným nákladným vozidlom sklápač a kontajnerové vozidlo na prepravu sypkých materiálov štrk, piesok, kameň, zemina, odvoz stavebného odpadu a sute
  • V prípade nutnosti používame bezvýkopovú technológiu – hydraulické pretláčanie pod zastavané plochy
  • Mnohoročné skúsenosti a kvalifikovaný technický personál
  • Povrchové úpravy – betonáže , asfaltovanie vozovky či chodníka , osadenie obrubníkov , zámkovej dlažby až po upratovanie a odvoz odpadov . Bez starostí a zbytočných výdavkov.

Naše služby - Rýchlo ✔ Odborne ✔ Za najlepšiu cenu ✔

Rýchly zásah, odborné riešenie problému a výhodné ceny. To sú piliere, na ktorých stojí náš prístup k zákazníkovi. Bohaté skúsenosti nás naučili, že okrem maximálneho nasadenia a priateľského vystupovania sa oplatí venovať klientovi niečo navyše. Pridanú hodnotu. Preto ponúkame aj bezplatné poradenstvo, aby ste sa nabudúce vyhli upchatému odpadu.

Vodovodná prípojka na kľúč - cena

Vodovodná prípojka do domu alebo iného objektu, je dodávka služby, ktorá sa nedá vyčísliť v cenníku. Predbežnú cenovú ponuku Vám vieme vypracovať na základe Vašich požiadaviek a obhliadky miesta, kde má byť prípojka vody inštalovaná.

U nás môžete zaplatiť kartou.

Vodovodná prípojka na kľúč - Bratislava

Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

Vodovodná prípojka na kľúč - Pezinok / Modra / Svätý Jur

MODRA, PEZINOK, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

Vodovodná prípojka na kľúč - Senec

SENEC, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie

Vodovodná prípojka na kľúč - Malacky

MALACKY, Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Závod, Zohor – Vojenský obvod, Záhorie

Vodovodná prípojka na kľúč - Dunajská Streda (Gabčíkovo / Šamorín / Veľký Meder)

DUNAJSKÁ STREDA, GABČÍKOVO, ŠAMORÍN, VEĽKÝ MEDER, Báč, Baka, Baloň, Bellova Ves, Blahová, Blatná na Ostrove, Bodíky, Boheľov, Čakany, Čenkovce, Čiližská Radvaň, Dobrohošť, Dolný Bar, Dolný Štál, Dunajský Klátov, Holice, Horná Potôň, Horné Mýto, Horný Bar, Hubice, Hviezdoslavov, Jahodná, Janíky, Jurová, Kľúčovec, Kostolné Kračany, Kráľovičove Kračany, Kútniky, Kvetoslavov, Kyselica, Lehnice, Lúč na Ostrove, Macov, Mad, Malé Dvorníky, Medveďov, Mierovo, Michal na Ostrove, Ňárad, Nový Život, Ohrady, Okoč, Oľdza, Orechová Potôň, Padáň, Pataš, Potônske Lúky, Povoda, Rohovce, Sap, Štvrtok na Ostrove, Topoľníky, Trhová, Hradská, Trnávka, Trstená na Ostrove, Veľká Paka, Veľké Blahovo, Veľké Dvorníky, Vieska, Vojka nad Dunajom, Vrakúň, Vydrany, Zlaté Klasy