Čistenie kanalizácie v Bratislave profesionálnou technikou za NAJepšie ceny.

Čistenie kanalizácie v Bratislave profesionálnou technikou za najlepšie ceny. Za svoju prácu ručíme.

Upchatý odpad? Nedáme mu šancu. Zbavte sa usadenín a zápachu, ktorý sa kvôli nim šíri z potrubia. Elektromechanické krtkovanie (čistenie odpadov) a vysokotlakové čistenie kanalizácie účinne zaistia plný prietok a zabránia ďalšiemu znehodnoteniu odpadového potrubia.

Týmito modernými a spoľahlivými metódami vyčistíme upchaté umývadlo, WC – záchod, pisoár, sifón či kuchynský drez. Poradíme si aj s nevypúšťajúcou práčkou a umývačkou riadu.

Hlavnou príčinou zanesenej kanalizácie sú rôzne usadeniny: vlasy, zvyšky mydla alebo tuk. Hromadia sa v potrubí a vy si to ani nemôžete všimnúť. Kým sa problém prejaví, zvyčajne je neskoro.

Odborné krtkovanie a čistenie odpadov vytiahne z potrubia nečistoty a odstráni nepríjemný zápach. Po skončení krtkovania je možná inšpekcia potrubia kamerou.

Čistenie odpadov a kanalizácie

Recenzie našich spokojných zákazníkov ... skúsenosti sa nedajú ničím nahradiť

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - pred čístenímVysokotlakové krtkovanie - čistenie kanalizácie - po čístení

Prečo sa kanalizácia upcháva

Hlavnou príčinou zanesenej kanalizácie sú rôzne usadeniny: vlasy, zvyšky mydla alebo tuk. Hromadia sa v potrubí a vy si to ani nemôžete všimnúť. Kým sa problém prejaví, zvyčajne je neskoro.

Odborné krtkovanie a čistenie odpadov vytiahne z potrubia nečistoty a odstráni nepríjemný zápach.

Na efektívne čistenie odpadov – prepchávanie kanalizačného potrubia nepotrebujete chemikálie, ale profesionálnu techniku. Používame tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s menším priemerom (50 až 300 mm). Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch. Vodná hydročistička s ľahkou a pružnou hadicou efektívne vyčístí kanalizáciu vďaka skutočnému pracovnému tlaku 2610 psi (180 barov) a prietoku 60 l / min.

 • na elektromechanické krtkovanie používame mechanický krtkov RIDGIT K-60, K-45, REMS čisticka
 • na vysokotlakové čistenie kanalizačného potrubia disponujeme vysokotlakovým čističom RIONED Aquajet s tlakom 180 barov a prietokom 60 l / min.
 • Čistenie upchatého WC / záchoda / pisoára
 • Čistenie neodtekajúcej vane / sprchového kúta
 • Čistenie – krtkovanie upchatého drezu, sifónu
 • Krtkovanie stúpačiek kanalizácie
 • Čistenie vpustí kanalizácie
 • Čistenie dažďových zvodov
 • Krtkovanie upchatých odtokov
 • Uvoľnenie prietoku práčky, umývačky drezu

Naše služby - Rýchlo ✔ Odborne ✔ Za najlepšiu cenu ✔

Rýchly zásah, odborné riešenie problému a výhodné ceny. To sú piliere, na ktorých stojí náš prístup k zákazníkovi. Bohaté skúsenosti nás naučili, že okrem maximálneho nasadenia a priateľského vystupovania sa oplatí venovať klientovi niečo navyše. Pridanú hodnotu. Preto ponúkame aj bezplatné poradenstvo, aby ste sa nabudúce vyhli upchatému odpadu.

Čistenie upchatých odpadov - krtkovanie špirálou elektrickým krtkom

Na efektívne vyčistenie odpadového potrubia (odtokov – drez, vaňa, sifón, WC-záchod, bidet, pisoár) nepotrebujete chemikálie (ani nepomôžu), ale profesionálnu techniku na krtkovanie. Používame motorovú tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s priemerom 50 až 300 mm. Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch.

Elektromechanické je čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov k tomu určených.

Krtkujeme: kanalizácie, byty, škôlky, domy seniorov, zdravotnícke zariadenia, ubytovne, reštauračné zariadenia, kaderníctva, kaviarne a pod. Čistíme: WC, kuchynské drezy, vane, sprchové kúty, umývadlá, výlevky, pisoáre, guličky, bytové stupačky, domové prípojky, dažďové zvody, odtokové prípojky.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Bratislave - hydročistenie potrubia

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom (tzv. hydročistenie) patrí medzi najefektívnejší spôsob prečistenia kanalizácie. Vysokotlaková tryska preráža nečistoty v potrubí a zároveň čistí steny potrubia od nečistôt a usadenín a tým prispieva k dlhodobému správmenu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť.

Ak nepomôžu ani tie dva spôsoby čistenie odpadov – neuvoľnia čistý prietok kanalizácie – potom sú v kanalizačnom potrubí oveľa pevnejšie usadeniny ako napr. močový kameň, prerastené korene, zatvrdnutá malta, sadra, betón, lepidlá a pod. Na prerazenie – prepchatie tých najtvrdších prekážok je nutné frézovanie kanalizácie.

Čistenie kanalizácie v Bratislave- cenník

Cena sa skladá z poplatku za výjazd, množstva odvedenej práce, a prípadne poplatku za materiál. Dopredu ju s vami dohodneme na mieste po obhliadke. Neskrývame žiadne poplatky a cenu umelo nenavýšime.

U nás môžete zaplatiť kartou.

 • Elektromechanické čistenie odpadov

Byty a rodinné domy: Fixná cena do dĺžky potrubia 10 metrov. Nad 10 metrov rátame každý začatý meter.

 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Cena závisí od priemeru potrubia, počtu vyčistených metrov a stupňa znečistenia.

Bratislava

Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,