Čistenie kanalizácie v Stupave profesionálnou technikou za NAJepšie ceny.

Čistenie kanalizácie v Stupave profesionálnou technikou za najlepšie ceny. Za svoju prácu ručíme.

Upchatý odpad? Nedáme mu šancu. Zbavte sa usadenín a zápachu, ktorý sa kvôli nim šíri z potrubia. Elektromechanické krtkovanie (čistenie odpadov) a vysokotlakové čistenie kanalizácie účinne zaistia plný prietok a zabránia ďalšiemu znehodnoteniu odpadového potrubia.

Týmito modernými a spoľahlivými metódami vyčistíme upchaté umývadlo, WC – záchod, pisoár, sifón či kuchynský drez. Poradíme si aj s nevypúšťajúcou práčkou a umývačkou riadu.

Hlavnou príčinou zanesenej kanalizácie sú rôzne usadeniny: vlasy, zvyšky mydla alebo tuk. Hromadia sa v potrubí a vy si to ani nemôžete všimnúť. Kým sa problém prejaví, zvyčajne je neskoro.

Odborné krtkovanie a čistenie odpadov vytiahne z potrubia nečistoty a odstráni nepríjemný zápach. Po skončení krtkovania je možná inšpekcia potrubia kamerou.

Čistenie odpadov a kanalizácie

Recenzie našich spokojných zákazníkov ... skúsenosti sa nedajú ničím nahradiť

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - pred čístenímVysokotlakové krtkovanie - čistenie kanalizácie - po čístení

Prečo sa kanalizácia upcháva

Hlavnou príčinou zanesenej kanalizácie sú rôzne usadeniny: vlasy, zvyšky mydla alebo tuk. Hromadia sa v potrubí a vy si to ani nemôžete všimnúť. Kým sa problém prejaví, zvyčajne je neskoro.

Odborné krtkovanie a čistenie odpadov vytiahne z potrubia nečistoty a odstráni nepríjemný zápach.

Na efektívne čistenie odpadov – prepchávanie kanalizačného potrubia nepotrebujete chemikálie, ale profesionálnu techniku. Používame tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s menším priemerom (50 až 300 mm). Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch. Vodná hydročistička s ľahkou a pružnou hadicou efektívne vyčístí kanalizáciu vďaka skutočnému pracovnému tlaku 2610 psi (180 barov) a prietoku 60 l / min.

 • na elektromechanické krtkovanie používame mechanický krtkov RIDGIT K-60, K-45, REMS čisticka
 • na vysokotlakové čistenie kanalizačného potrubia disponujeme vysokotlakovým čističom RIONED Aquajet s tlakom 180 barov a prietokom 60 l / min.
 • Čistenie upchatého WC / záchoda / pisoára
 • Čistenie neodtekajúcej vane / sprchového kúta
 • Čistenie – krtkovanie upchatého drezu, sifónu
 • Krtkovanie stúpačiek kanalizácie
 • Čistenie vpustí kanalizácie
 • Čistenie dažďových zvodov
 • Krtkovanie upchatých odtokov
 • Uvoľnenie prietoku práčky, umývačky drezu

Naše služby - Rýchlo ✔ Odborne ✔ Za najlepšiu cenu ✔

Rýchly zásah, odborné riešenie problému a výhodné ceny. To sú piliere, na ktorých stojí náš prístup k zákazníkovi. Bohaté skúsenosti nás naučili, že okrem maximálneho nasadenia a priateľského vystupovania sa oplatí venovať klientovi niečo navyše. Pridanú hodnotu. Preto ponúkame aj bezplatné poradenstvo, aby ste sa nabudúce vyhli upchatému odpadu.

Čistenie upchatých odpadov - krtkovanie špirálou elektrickým krtkom

Na efektívne vyčistenie odpadového potrubia (odtokov – drez, vaňa, sifón, WC-záchod, bidet, pisoár) nepotrebujete chemikálie (ani nepomôžu), ale profesionálnu techniku na krtkovanie. Používame motorovú tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s priemerom 50 až 300 mm. Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch.

Elektromechanické je čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov k tomu určených.

Krtkujeme: kanalizácie, byty, škôlky, domy seniorov, zdravotnícke zariadenia, ubytovne, reštauračné zariadenia, kaderníctva, kaviarne a pod. Čistíme: WC, kuchynské drezy, vane, sprchové kúty, umývadlá, výlevky, pisoáre, guličky, bytové stupačky, domové prípojky, dažďové zvody, odtokové prípojky.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Stupave - hydročistenie potrubia

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom (tzv. hydročistenie) patrí medzi najefektívnejší spôsob prečistenia kanalizácie. Vysokotlaková tryska preráža nečistoty v potrubí a zároveň čistí steny potrubia od nečistôt a usadenín a tým prispieva k dlhodobému správmenu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť.

Ak nepomôžu ani tie dva spôsoby čistenie odpadov – neuvoľnia čistý prietok kanalizácie – potom sú v kanalizačnom potrubí oveľa pevnejšie usadeniny ako napr. močový kameň, prerastené korene, zatvrdnutá malta, sadra, betón, lepidlá a pod. Na prerazenie – prepchatie tých najtvrdších prekážok je nutné frézovanie kanalizácie.

Čistenie kanalizácie v Stupave - cenník

Cena sa skladá z poplatku za výjazd, množstva odvedenej práce, a prípadne poplatku za materiál. Dopredu ju s vami dohodneme na mieste po obhliadke. Neskrývame žiadne poplatky a cenu umelo nenavýšime.

U nás môžete zaplatiť kartou.

 • Elektromechanické čistenie odpadov

Byty a rodinné domy: Fixná cena do dĺžky potrubia 10 metrov. Nad 10 metrov rátame každý začatý meter.

 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Cena závisí od priemeru potrubia, počtu vyčistených metrov a stupňa znečistenia.