Poruchová služba vody v Dunajskej Strede s kompletným servisom

Hľadáte spoľahlivú havarijnú službu v Dunajskej Strede a okolí, ktorá nezruinuje Váš rozpočet?

Sme seriózna firma, ktorá zaoberá komplexným servisom v oblasti voda a kanalizácia. Medzi naše hlavné činnosti patrí havarijná služba pre vodu v Dunajskej Strede a okolí.

Poskytovanie havarijnej služby nie je naozaj maličkosť – je to hlavne o profesionalite a zodpovednosti za Váš majetok. V oblasti vody a kanalizácie je nespočetné množstvo možností, kde Vám môže nastať havarijný stav. Aby sme si vedeli poradiť v každej situácii, potrebujeme nielen tú najlepšiu techniku ale aj profesionálny tím, a asi najdôležitejším aspektom sú nenahraditeľné dlhoročné skúsenosti ….

Potrebujete akútne vyriešiť havarijný stav potrubia? Poruchu vody a odpadu opravíme kedykoľvek. Sme špecialisti aj na opravy vodovodných a kanalizačných potrubí. Naša havarijná služba je k dispozícii nonstop. Do 60 minút sme u vás. Výjazd máte zadarmo.

Havarijná služba Dunajská Streda - Poruchová služba VODA za výhodné ceny

Ponúkame vám dlhoročné skúsenosti, ktoré sa nedajú ničím nahradiť. Postaráme sa o rýchly a bezpečný zásah. Pomocou modernej techniky a overených metód zabezpečíme plný prietok bez usadenín. A vás už nebude trápiť upchatá kanalizácia a nepríjemný zápach.

Lokality, kde poskytujeme havarijnú a poruchovú službu :

Okres Dunajská Streda a okolie

DUNAJSKÁ STREDA, GABČÍKOVO, ŠAMORÍN, VEĽKÝ MEDER, Báč, Baka, Baloň, Bellova Ves, Blahová, Blatná na Ostrove, Bodíky, Boheľov, Čakany, Čenkovce, Čiližská Radvaň, Dobrohošť, Dolný Bar, Dolný Štál, Dunajský Klátov, Holice, Horná Potôň, Horné Mýto, Horný Bar, Hubice, Hviezdoslavov, Jahodná, Janíky, Jurová, Kľúčovec, Kostolné Kračany, Kráľovičove Kračany, Kútniky, Kvetoslavov, Kyselica, Lehnice, Lúč na Ostrove, Macov, Mad, Malé Dvorníky, Medveďov, Mierovo, Michal na Ostrove, Ňárad, Nový Život, Ohrady, Okoč, Oľdza, Orechová Potôň, Padáň, Pataš, Potônske Lúky, Povoda, Rohovce, Sap, Štvrtok na Ostrove, Topoľníky, Trhová, Hradská, Trnávka, Trstená na Ostrove, Veľká Paka, Veľké Blahovo, Veľké Dvorníky, Vieska, Vojka nad Dunajom, Vrakúň, Vydrany, Zlaté Klasy

Medzi hlavné činnosti poruchovej služby patrí - havarijné čistenie odpadov, havarijné opravy vodovného a kanalizačného potrubia.

 • čistenie a oprava WC, nádržky, splachovača a napúšťacieho mechanizmu
 • čistenie upchatého odtoku umývadla, drezu, sifónu, vane a sprchového kúta
 • výmena sifónov, ventilov a prívodných hadíc
 • čistenie nevypúšťajúcej práčky a umývačky riadu
 • havarijná oprava kanalizácie
 • čistenie a oprava kanalizačných stúpačiek
 • prasknuté vodovodné potrubie
 • prevalená alebo inak poškodená kanalizácia
 • vlhnutie stien
 • rôzne hnilobné zápachy v dome, byte, objekte
 • závažnejšie problémy s vodovodom
 • prerastené korene v kanalizácii

Po príchode na miesto poruchy navrhneme účinný postup a vyriešime problém. Havarijné čistenie kanalizácie a upchatého potrubia je súčasťou našich komplexných služieb. Poradíme si s každou poruchou vodovodného alebo kanalizačného potrubia. Havarijné opravy potrubí na kľúč.

Spoľahnite sa, že pohotovo a odborne odstránime poruchy vody a odpadu: tečúce umývadlo, pokazené WC či upchatý drez. Sme k dispozícii 24/7.

Havarijná služba Dunajská Streda - cenník

Cena závisí od množstva vykonanej práce, prípadne od poplatku za materiál. Dopredu ju s vami dohodneme telefonicky alebo na mieste po obhliadke. Neskrývame žiadne poplatky a cenu umelo nenavýšime.

U nás môžete zaplatiť bezpečne kartou.

Nonstop dispečing havarijnej služby

Pracujeme nonstop 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

Oprava prasknutého potrubia - vodovodného potrubia - Vodovod & Kanalizácia

Oprava prasknutého potrubia

Oprava prasknutého potrubia kanalizácie. Komplexné opravy poškodenej kanalizácie. S vlastnou technikou na kľúč. Oprava prasknutého potrubia kanalizácie a vody bez kompromisov na kľúč. Od nás dostanete kompletný servis, až po finálne úpravy povrchu. Hľadanie prasknutého potrubia zvládnu iba ozajstní frajeri, ktorí sa vodarine dokonale rozumejú. Staviate nový dom a potrebujete vybudovať inžinierske siete pre vodu…

Viac informácií
Výkopové práce Bratislava

Výkopové práce

Výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji vlastnou technikou Havarijné výkopové práce s  garanciou najlepšej ceny a kvality. Odvoz odpadu. Zemné práce poskytujeme  v Bratislavskom kraji a blízkom okolí – (v Bratislave, Pezinku, Senci, Modre, Malackách). S každou výstavbou súvisí zavedenie inžinierskych sietí a ich napojenie na verejné rozvody. Aby prebehlo hladko, potrebujete spoľahlivého partnera…

Viac informácií
Čistenie odpadov a kanalizácie

Čistenie odpadov

Hľadáte čistenie upchatého odpadu a kanalizácie ktoré bude dôkladne spravené a za najlepšie ceny? Práve ste ho našli…. Profesionálne čistenie odpadov a kanalizácie v Bratislave, Pezinku, Modre, Senci, Malackách, Dunajskej Strede a okolí …. Upchatý odpad? Nedáme mu šancu. Zbavte sa usadenín a zápachu, ktorý sa kvôli nim šíri z potrubia. Elektromechanické krtkovanie (čistenie odpadov) a…

Viac informácií