Poruchová služba vody s kompletným servisom 24/7.

Hľadáte spoľahlivú havarijnú službu v Pezinku a okolí, ktorá nezruinuje Váš rozpočet – snaží sa odstrániť havarijné stavy čo najlacnejšie a spoľahlivo?

  • Sme seriózna firma, ktorá zaoberá komplexným servisom v oblasti voda a kanalizácia. Medzi naše hlavné činnosti patrí havarijná služba pre vodu v Pezinku a okolí.

Poskytovanie havarijnej služby nie je naozaj maličkosť – je to hlavne o profesionalite a zodpovednosti za Váš majetok. V oblasti vody a kanalizácie je nespočetné množstvo možností, kde Vám môže nastať havarijný stav. Aby sme si vedeli poradiť v každej situácii, potrebujeme nielen tú najlepšiu techniku ale aj profesionálny tím, a asi najdôležitejším aspektom sú nenahraditeľné dlhoročné skúsenosti … Odstránime každý typ havárie vody a kanalizácie.

Potrebujete akútne vyriešiť havarijný stav potrubia? Poruchu vody a odpadu opravíme kedykoľvek. Sme špecialisti aj na opravy vodovodných a kanalizačných potrubí. Naša havarijná služba je k dispozícii nonstop. Do 60 minút sme u vás. Výjazd máte zadarmo.

Havarijná služba Pezinok - Poruchová služba VODA za výhodné ceny

Ponúkame vám dlhoročné skúsenosti, ktoré sa nedajú ničím nahradiť. Postaráme sa o rýchly a bezpečný zásah. Pomocou modernej techniky a overených metód zabezpečíme plný prietok bez usadenín. A vás už nebude trápiť upchatá kanalizácia a nepríjemný zápach.

Havarijná služba v Pezinku - lokality pôsobnosti :

MODRA, PEZINOK, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

Havarijná služba v Pezinku, ktorá je overená zákazníkmi - havarijné čistenie odpadov, havarijné opravy vodovného a kanalizačného potrubia.

Po príchode na miesto poruchy navrhneme účinný postup a vyriešime problém. Havarijné čistenie kanalizácie a upchatého potrubia je súčasťou našich komplexných služieb. Poradíme si s každou poruchou vodovodného alebo kanalizačného potrubia. Havarijné opravy potrubí na kľúč.

Spoľahnite sa, že pohotovo a odborne odstránime poruchy vody a odpadu: tečúce umývadlo, pokazené WC či upchatý drez. Sme k dispozícii 24/7.

Havarijné čistenie odpadov a kanalizácie

Medzi základné činnosti našej havarijne služby patrí čistenie upchatých odpadov a kanalizácie.

  • Elektromechanické čistenie odpadového potrubia
  • Vysokotlakové čistenie kanalizácie – hydročistenie
  • Čistenie kanalizačných prípojok
  • Čistenie zvyslých kanalizačných stúpačiek.

Krtkovanie nie je len metóda čistenia odpadov pri havarijných stavoch, ale dobrou prevenciou proti upchatiam v budúcnosti. Mechanické krtkovanie je považované za najúčinnejšia metóda prečistenia odtokového potrubia menších priemerov.. Pri tomto havarijnom čistení má hlavnú úlohu otočná elektrická špirála, ktorá vibrovaním dôkladne odstraňuje usadeniny po celom vnútornom obvode potrubia.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie – je spôsob havarijného čistenia, ktorý pomocou tlaku vody sa dostáva cez trysky do kanalizácie a dôkladne prerazí všetky nečistoty a usadeniny.. Keď prúd smeruje dozadu, hlavica je tlačená veľkou silou do potrubia a ťahá za sebou hadicu. Prúd smerujúci dopredu zráža nečistoty a veľké množstvo privádzanej vody ich odplaví. Energia vody je obrovská, uvoľní aj zatvrdnuté usadeniny.

  • Ak je havarijný stav Vašej kanalizácie taký vážny, že nepomôžu ani tieto osvedčené spôsoby čistenia – je nutné pristúpiť k frézovaniu potrubia.

Havarijná služba Pezinok - cenník

Cena závisí od množstva vykonanej práce, prípadne od poplatku za materiál. Dopredu ju s vami dohodneme telefonicky alebo na mieste po obhliadke. Neskrývame žiadne poplatky a cenu umelo nenavýšime.

U nás môžete zaplatiť bezpečne kartou.

Nonstop dispečing havarijnej služby

Pracujeme nonstop 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

Oprava prasknutého potrubia - vodovodného potrubia - Vodovod & Kanalizácia

Oprava prasknutého potrubia

Oprava prasknutého potrubia kanalizácie. Komplexné opravy poškodenej kanalizácie. S vlastnou technikou na kľúč. Oprava prasknutého potrubia kanalizácie a vody bez kompromisov na kľúč. Od nás dostanete kompletný servis, až po finálne úpravy povrchu. Hľadanie prasknutého potrubia zvládnu iba ozajstní frajeri, ktorí sa vodarine dokonale rozumejú. Staviate nový dom a potrebujete vybudovať inžinierske siete pre vodu…

Viac informácií
Výkopové práce Bratislava

Výkopové práce

Výkopové a zemné práce v Bratislavskom kraji vlastnou technikou Havarijné výkopové práce s  garanciou najlepšej ceny a kvality. Odvoz odpadu. Zemné práce poskytujeme  v Bratislavskom kraji a blízkom okolí – (v Bratislave, Pezinku, Senci, Modre, Malackách). S každou výstavbou súvisí zavedenie inžinierskych sietí a ich napojenie na verejné rozvody. Aby prebehlo hladko, potrebujete spoľahlivého partnera…

Viac informácií
Čistenie odpadov a kanalizácie

Čistenie odpadov

Hľadáte čistenie upchatého odpadu a kanalizácie ktoré bude dôkladne spravené a za najlepšie ceny? Práve ste ho našli…. Profesionálne čistenie odpadov a kanalizácie v Bratislave, Pezinku, Modre, Senci, Malackách, Dunajskej Strede a okolí …. Upchatý odpad? Nedáme mu šancu. Zbavte sa usadenín a zápachu, ktorý sa kvôli nim šíri z potrubia. Elektromechanické krtkovanie (čistenie odpadov) a…

Viac informácií