H─żad├íte v Bernol├íkove cenovo v├Żhodn├ę a z├írove┼ł kvalitn├ę krtkovanie? - Iba ─Źistenie upchat├Żch odpadov profesion├ílnou technikou dok├í┼że dosta┼ą Va┼íu dom├ícnos┼ą do norm├ílu !

Dobr├í, cenovo v├Żhodn├í a hlavne spo─żahliv├í firma na lacn├ę krtkovanie v Bernol├íkove je na nezaplatenie, ak m├íte doma kritick├║ situ├íciu v pr├şpade upchat├ęho odpadu.

Upchat├ę odpadov├ę potrubie dok├í┼że odstavi┼ą ka┼żd├║ dom├ícnos┼ą alebo firmu doslova z min├║ty na min├║tu – vtedy budete potrebova┼ą majstrov na kvalitn├ę krtkovanie. Na┼ía havarijn├í slu┼żba pr├şde k V├ím r├Żchlo v ─Źo najkrat┼íom ─Źase, aby sme V├ís zbavili ak├║tneho probl├ęmu. Na ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície pou┼ż├şvame to najlep┼íie, ─Źo na trhu existuje.. M├┤┼żete sa spo─żahn├║┼ą, ┼że kvalita krtkovania bude na najvy┼í┼íej ├║rovni a s kompletn├Żm servisom.

Kedy je vlastne krtkovanie lacn├ę?

 • Krtkovanie nie je tak├í jednoduch├í ─Źinnos┼ą ako si mnoh├ş myslia. Prax n├ím uk├ízala, ┼że upch├ívky potrub├ş m├┤┼żu by┼ą tak├ę z├íva┼żn├ę – ┼że amat├ęrske stroje na to ani zda─żeka nesta─Źia. ─îasto sa stret├ívame so situ├íciami, kedy chod├şme k z├íkazn├şkom, ktor├ş vyu┼żili slu┼żby amat├ęrskych krtkova─Źov a probl├ęm nevyrie┼íili a st├ílo ich to zbyto─Źne ve─ża. Najlacnej┼íie krtkovanie upchat├Żch potrub├ş je iba vtedy, ak je to spraven├ę naozaj d├┤kladne a s n├íle┼żitou technikou ! Nikto nechce plati┼ą za jednu slu┼żbu dvakr├ít… ─îistenie upchat├Żch odpadov na 100%.

Sme profesion├ílna lok├ílna firma, ktor├í sa okrem krtkovania – ─Źistenia odpadov zaober├í aj komplexn├Żm servisom v oblasti voda a kanaliz├ícia. Disponujeme dlhoro─Źn├Żmi sk├║senos┼ąami a za ten ─Źas sme si vybudovali profesion├ílny t├şm a t├║ najmodernej┼íiu techniku. Kvalitu na┼íich slu┼żieb odr├í┼żaj├║ aj pozit├şvne recenzie na┼íich spokojn├Żch z├íkazn├şkov. Poskytujeme kvalitn├ę krtkovanie – ─Źistenie odpadov, monitoring, trasovanie a lokaliz├íciu odpadov├ęho potrubia, dod├ívka, renov├ícia a oprava vodovodn├ęho a kanaliza─Źn├ęho potrubia na k─ż├║─Ź a┼ż po fin├ílnu ├║pravu povrchu. Pracujeme nonstop a porad├şme si s ka┼żd├Żm havarijn├Żm stavom

 • Za v├Żjazd ani obhliadku u n├ís neplat├şte !
 • Platba kartou je u n├ís samozrejmos┼ąou

Kvalitn├ę ─Źistenie odpadov profesion├ílnou technikou ­čĽ│´ŞĆ U n├ís m├íte v├Żjazd a obhliadku probl├ęmu gr├ítis ! Bernol├íkovo a okolie

Krtkovanie potrubia kanaliz├ície s d├┤razom na kvalitu za TOP ceny. Vysk├║┼íajte – nebudete ─żutova┼ą !

Nepr├şjemn├ę situ├ície ako je napr├şklad z├ípach (kysl├Ż) z WC (v bytov├Żch domoch zo st├║pa─Źiek), alebo ste zistili vlhnutie stien. Ak V├ím neodtek├í voda s drezu, vane, sprchov├ęho k├║ta, alebo z ni─Źoho ni─Ź nevyp├║┼í┼ąa pr├í─Źka alebo um├Żva─Źka riadu, po spl├íchnut├ş WC V├ím zostane voda v z├íchode (bublanie) – zrejme m├íte upchat├ę odpadov├ę potrubie – kanaliz├íciu (upchat├Ż odtok). Upchat├Ż septik dok├í┼że znepr├şjemni┼ą ka┼żd├║ dom├ícnos┼ą. Tento havarijn├Ż stav neodpor├║─Źame rie┼íi┼ą dom├ícim krtkovan├şm, nako─żko by ste si mohli po┼íkodi┼ą Va┼íe odtokov├ę potrubie a s ve─żkou pravdepodobnos┼ąou kanaliz├íciu aj tak nevy─Źist├şte. V tomto pr├şpade ur─Źite pom├┤┼że profesion├ílne ─Źistenie upchatej kanaliz├ície a odpadov, technikou na to ur─Źenou. T├Żmto sp├┤sobom dok├í┼żeme efekt├şvne odst├íni┼ą hnilobn├Ż z├ípach v dome alebo byte a v┼íetky probl├ęmy s upchatou kanaliz├íciou.

Pon├║kame r├Żchly z├ísah, rie┼íenie probl├ęmov a poradenstvo. Na┼íi zamestnanci pr├ícu vykon├ívaj├║ s maxim├ílnym nasaden├şm a poctivo a priate─żsk├Żm vystupovan├şm k spokojnosti z├íkazn├şka. M├íme bohat├ę a dlhoro─Źn├ę sk├║senosti s krtkovan├şm. Cenu dopredu dohodneme so z├íkazn├şkom a je prisp├┤soben├í mno┼żstvu odvedenej pr├íce.

 • mechanick├ę ─Źistenie upchat├ęho odtokov├ęho potrubia elektrick├Żm krtkom
 • ─Źistenie kanaliz├ície vysok├Żm tlakom – hydro─Źistenie

Recenzie na┼íich spokojn├Żch z├íkazn├şkov , ktor├ę n├ís pos├║vaj├║ ─Ćalej Krtkovanie s dobrou poves┼ąou ...

4,5 55 reviews

 • Avatar Mikul├í┼í Dzurinda ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred t├Ż┼żd┼łom
  S firmou Vortech m├ím ─Źerstv├║ a vynikaj├║cu sk├║senos┼ą. Hav├íriu vo vykurovacom syst├ęme lokalizovali r├Żchlo a rovnako r├Żchlo poruchu odstr├ínili. Skvel├í pr├íca! ─Äakujem najm├Ą p├ínovi ─Äuri┼íkovi a jeho synovi. Ale aj majite─żovi firmy, ktor├Ż sa priebe┼żne zauj├şmal. ─Äakujem a odpor├║─Źam !Mikul├í┼í Dzurinda
 • Avatar Dominika Huterov├í ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 4 rokmi
  Dobr├Ż de┼ł, nako─żko som sa stretla v minulosti s firmami s ktor├Żmi som bola ve─żmi nespokojn├í dala som na hodnotenia a recenzie z├íkazn├şkov a vybrala som si t├║to firmu. Ako sa uk├ízalo, urobila som dobre. S ich pr├ícou som bola maxim├ílne spokojn├í, mali profesion├ílny pr├şstup, r├Żchlu reakciu a po dokon─Źen├ş pr├íc vy┼íli v ├║strety s cenou k obojstannej spokojnosti. T├║to firmu ve─żmi kladne hodnot├şm a m├┤┼żem len ÔÇŽ cel├í recenzia odpor├║─Źit
 • Avatar M├íria Struh├írov├í ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 11 mesiacmi
  Pri odpise vody sme zistili, ┼że m├ím ├║nik vody a docela ve─żk├Ż. Havarijn├║ situ├íciu sme museli r├Żchlo vyrie┼íi┼ą. Havarijn├í slu┼żba voda - Vortech do┼íla do ani nie hodiny. Od─Źerpali vodu a probl├ęm odstr├ínili r├Żchlo a profesion├ílne. Ak m├íte probl├ęm s vodou, alebo kanaliza─Źn├Żm potrub├şm - s├║ to kovan├ş odborn├şci v tomto obore. 100% Odpor├║─Źam.
 • Avatar Robert Hutera ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 3 rokmi
  V s├║vislosti s opravou na┼íej domovej vodovodnej pr├şpojky sme oslovili viacer├ę firmy. Bohu┼żia─ż, ako to u┼ż v na┼íich kon─Źin├ích b├Żva, probl├ęmom bola v┼żdy komunik├ícia, dohodnutie z├ív├Ązn├ęho term├şnu, resp. nez├íujem.Pri firme Vortech s.r.o. bolo od za─Źiatku jasn├ę, ┼że m├íme do ─Źinenia s profesion├ílmi. Aj vzh─żadom na z├íva┼żnos┼ą poruchy (nedoplatok na vodnom v stovk├ích eur) prebehla obhliadka vr├ítane predbe┼żn├ęho ÔÇŽ cel├í recenzia rozpo─Źtu do 24 hod├şn a do ─Ćal┼í├şch 24 hod├şn aj samotn├ę za─Źatie pr├íc.Po otvoren├ş v├Żkopu sprev├ídzali pr├ícu aj komplik├ície, av┼íak tieto boli na mieste promptne vyrie┼íen├ę. Ke─Ć┼że firma disponuje vlastnou technikou, podarilo sa jej e┼íte v ten ist├Ż de┼ł poruchu odstr├íni┼ą, v├Żkop uzavrie┼ą a zabet├│nova┼ą.Kvalita, ├║stretovos┼ą, rozumn├í cena a spo─żahlivos┼ą. Jednozna─Źne odpor├║─Źame.

Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície - pred ─Ź├şsten├şmVysokotlakov├ę krtkovanie - ─Źistenie kanaliz├ície - po ─Ź├şsten├ş
 • uvo─żnenie odtoku nevyp├║┼í┼ąaj├║cej pra─Źky / um├Żva─Źky riadu
 • krtkovanie upchat├Żch odpadov da┼ż─Ćov├Żch zvodov
 • pre─Źis┼ąovanie kanaliza─Źn├Żch st├║pa─Źiek
 • fr├ęzovanie tvrd├Żch usaden├şn – malta / bet├│n / lepidl├í / mo─Źov├Ż kame┼ł a pod.

Elektromechanick├ę ─Źistenie upchat├Żch odpadov

Na efekt├şvne vy─Źistenie odpadov├ęho potrubia (odtokov – drez, va┼ła, sif├│n, WC-z├íchod, bidet, piso├ír) nepotrebujete chemik├ílie (ani nepom├┤┼żu), ale profesion├ílnu techniku na krtkovanie. Pou┼ż├şvame motorov├║ tlakov├║ ─Źisti─Źku RIDGIT KJ-3100, ktor├í sa hod├ş na potrubia s priemerom 50 a┼ż 300 mm. Jej silu vyu┼żijete v dom├ícnostiach, komer─Źn├Żch a priemyseln├Żch objektoch.

Elektromechanick├ę je ─Źistenie odpadov├ęho a odtokov├ęho potrubia pomocou oce─żov├Żch ┼ípir├íl a nadstavcov k tomu ur─Źen├Żch.

Krtkujeme: kanaliz├ície, byty, ┼ík├┤lky, domy seniorov, zdravotn├şcke zariadenia, ubytovne, re┼ítaura─Źn├ę zariadenia, kadern├şctva, kaviarne a pod. ─îist├şme: WC, kuchynsk├ę drezy, vane, sprchov├ę k├║ty, um├Żvadl├í, v├Żlevky, piso├íre, guli─Źky, bytov├ę stupa─Źky, domov├ę pr├şpojky, da┼ż─Ćov├ę zvody, odtokov├ę pr├şpojky.

Elektromechanick├ę ─Źistenie odpadov v Bratislave a okol├ş

─îistenie upchanej kanaliz├ície vysok├Żm tlakom - hydro-─Źistenie

─îistenie kanaliz├ície vysok├Żm tlakom (tzv. hydro─Źistenie) patr├ş medzi najefekt├şvnej┼í├ş sp├┤sob pre─Źistenia kanaliz├ície. Vysokotlakov├í tryska prer├í┼ża ne─Źistoty v potrub├ş a z├írove┼ł ─Źist├ş steny potrubia od ne─Źist├┤t a usaden├şn a t├Żm prispieva k dlhodob├ęmu spr├ívmenu chodu kanaliz├ície a v├Żrazne predl┼żuje jej ┼żivotnos┼ą.

Ak nepom├┤┼żu ani tie dva sp├┤soby ─Źistenie odpadov – neuvo─żnia ─Źist├Ż prietok kanaliz├ície ÔÇô potom s├║ v kanaliza─Źnom potrub├ş ove─ża pevnej┼íie usadeniny ako napr. mo─Źov├Ż kame┼ł, prerasten├ę korene, zatvrdnut├í malta, sadra, bet├│n, lepidl├í a pod. Na prerazenie – prepchatie t├Żch najtvrd┼í├şch prek├í┼żok je nutn├ę fr├ęzovanie kanaliz├ície.

Krtkovanie Bratislava - vysokotlakov├ę ─Źistenie odpadov

Krtkovanie - ─Źistenie upchat├ęho odpadu a kanaliz├ície - CENN├ŹK

Na┼íe ceny nenavy┼íujeme o zbyto─Źn├ę poplatky!
Mo┼żnos┼ą platby kartou

Krtkovanie Bernol├íkovo ÔÇô Cena sa sklad├í z poplatku za v├Żjazd a ceny za vykonan├║ pr├ícu + v pr├şpade potreby ceny za materi├íl. Ceny sa ur─Źuj├║ na mieste, po obhliadke a po dohode so z├íkazn├şkom.

 • Elektromechanik├ę krtkovanie ┼ípir├ílou

V bytoch je fixn├í cena do 10m, nad 10m sa r├íta ka┼żd├Ż za─Źat├Ż meter. V rod. domoch do 10m je fixn├í cena, nad 10m sa r├íta ka┼żd├Ż za─Źat├Ż meter.

 • Tlakov├ę ─Źistenie – hydro─Źistenie kanaliz├ície

Cena sa ur─Źuje pod─ża priemeru potrubia, po─Źtu vy─Źisten├Żch metrov a stup┼ła zne─Źistenia.

Trasovanie potrubia kanalizácie

Lokalizácia potrubia

Na ─Źo sl├║┼żi lokaliz├ícia a trasovanie potrubia kanaliz├ície ? Lokaliz├ícia potrubia – trasovanie kanaliz├ície v Bratislave a okol├ş profesion├ílnou technikou za najlep┼íie ceny. Vlastn├şci star┼í├şch budov, priemyseln├Żch centier, logistick├Żch parkov a pod. stoja pred ot├ízkou, kde maj├║ ulo┼żen├ę kanaliza─Źn├ę potrubie, ako je napojen├ę, kde sa presne nap├íja na verejn├║ kanaliz├íciu a pod. Vo ve─ża pr├şpadoch…

Viac inform├íci├ş
Monitoring potrubia - kanalizácie

Monitoring potrubia

Na ─Źo je dobr├Ż monitoring kanaliza─Źn├ęho potrubia a jeho mapovanie? Monitoring potrubia kamerou v Bratislave modernou technikou. Odhal├şme ka┼żd├║ deform├íciu vo Va┼íom potrub├ş. In┼ípek─Źn├í Pomocou in┼ípek─Źnej kamery v potrub├ş vyhotov├şme kvalitn├ę nahr├ívky, ktor├ę je mo┼żn├ę ulo┼żi┼ą na USB alebo DVD. V dne┼ínej dobe sa r├Żchlo obnovuj├║ obce, mest├í, star├ę budovy a r├┤zne priemyseln├ę objekty e┼íte…

Viac inform├íci├ş
Fr├ęzovanie potrubia - kanaliz├ície

Fr├ęzovanie potrubia

Profesion├ílna technika na fr├ęzovanie potrubia kanaliz├ície. Vyfr├ęzujeme aj tie najtvrd┼íie usadeniny v potrub├ş. Fr├ęzovanie potrubia kanaliz├ície v Bratislave a okol├ş najmodernej┼íou technikou za najlep┼íie ceny. Fr├ęzovanie kanaliza─Źn├ęho potrubia je nutn├ę,┬á ak nepom├íhaj├║ klasick├ę met├│dy ─Źistenia odpadov.┬á Ak s├║ v kanaliz├ícii ve─żmi tvrd├ę usadeniny – ako napr├şklad. zaschnut├í malta, lepidlo, mo─Źov├Ż kame┼ł, prerasten├ę korene a podobne…

Viac inform├íci├ş