─îistenie upchat├Żch odpadov a potrubia kanaliz├ície v Budmericiach

Krtkovanie Budmerice ­čÜ░ Havarijn├í slu┼żba (voda) NONSTOP 24/7 s v├Żjazdom do 60 min├║t.

Krtkovanie Budmerice Vortech┬« = 100% Garancia najlep┼íej ceny a kvality. Vysk├║┼íajte – nebudete ─żutova┼ą !

Ak V├ím neodtek├í voda s drezu, vane, sprchov├ęho k├║ta, alebo z ni─Źoho ni─Ź nevyp├║┼í┼ąa pr├í─Źka alebo um├Żva─Źka riadu, po spl├íchnut├ş WC V├ím zostane voda v z├íchode – zrejme m├íte upchat├ę odpadov├ę potrubie – kanaliz├íciu. Tento havarijn├Ż stav neodpor├║─Źame rie┼íi┼ą dom├ícim krtkovan├şm, nako─żko by ste si mohli po┼íkodi┼ą Va┼íe odtokov├ę potrubie a s ve─żkou pravdepodobnos┼ąou kanaliz├íciu aj tak nevy─Źist├şte. V tomto pr├şpade ur─Źite pom├┤┼że profesion├ílne ─Źistenie upchatej kanaliz├ície a odpadov, technikou na to ur─Źenou.

Krtkovanie Budmerice ÔÇô Pon├║kame r├Żchly z├ísah, rie┼íenie probl├ęmov a poradenstvo. Na┼íi zamestnanci pr├ícu vykon├ívaj├║ s maxim├ílnym nasaden├şm a priate─żsk├Żm vystupovan├şm k spokojnosti z├íkazn├şka. M├íme bohat├ę a dlhoro─Źn├ę sk├║senosti s krtkovan├şm. Cenu dopredu dohodneme so z├íkazn├şkom a je prisp├┤soben├í mno┼żstvu odvedenej pr├íce.

Krtkovanie Budmerice. Recenzie na┼íich spokojn├Żch z├íkazn├şkov ... sk├║senosti sa nedaj├║ ni─Ź├şm nahradi┼ą

Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície - pred ─Ź├şsten├şmVysokotlakov├ę krtkovanie - ─Źistenie kanaliz├ície - po ─Ź├şsten├ş
 • ─Źistenie – krtkovanie drezu / sif├│nu / um├Żvadla
 • krtkovanie odtoku vane / sprchov├ęho k├║ta /
 • prepch├ívanie odtoku WC – z├íchoda / piso├íra / bidetu
 • pretl├í─Źanie kanaliz├ície pod povrchom – cestou a pod.
 • uvo─żnenie odtoku nevyp├║┼í┼ąaj├║cej pra─Źky / um├Żva─Źky riadu
 • krtkovanie da┼ż─Ćov├Żch zvodov
 • pre─Źis┼ąovanie kanaliza─Źn├Żch st├║pa─Źiek
 • fr├ęzovanie tvrd├Żch usaden├şn – malta / bet├│n / lepidl├í / mo─Źov├Ż kame┼ł

Elektromechanick├ę krtkovanie - ─Źistenie upchat├ęho potrubia odpadu v Budmericiach

Na efekt├şvne vy─Źistenie odpadov├ęho potrubia (odtokov – drez, va┼ła, sif├│n, WC-z├íchod, bidet, piso├ír) nepotrebujete chemik├ílie (ani nepom├┤┼żu), ale profesion├ílnu techniku na krtkovanie. Pou┼ż├şvame motorov├║ tlakov├║ ─Źisti─Źku RIDGIT KJ-3100, ktor├í sa hod├ş na potrubia s priemerom 50 a┼ż 300 mm. Jej silu vyu┼żijete v dom├ícnostiach, komer─Źn├Żch a priemyseln├Żch objektoch.

Elektromechanick├ę je ─Źistenie odpadov├ęho a odtokov├ęho potrubia pomocou oce─żov├Żch ┼ípir├íl a nadstavcov k tomu ur─Źen├Żch.

Krtkujeme: kanaliz├ície, byty, ┼ík├┤lky, domy seniorov, zdravotn├şcke zariadenia, ubytovne, re┼ítaura─Źn├ę zariadenia, kadern├şctva, kaviarne a pod. ─îist├şme: WC, kuchynsk├ę drezy, vane, sprchov├ę k├║ty, um├Żvadl├í, v├Żlevky, piso├íre, guli─Źky, bytov├ę stupa─Źky, domov├ę pr├şpojky, da┼ż─Ćov├ę zvody, odtokov├ę pr├şpojky.

Elektromechanick├ę ─Źistenie odpadov v Bratislave a okol├ş

Vysokotlakov├ę ─Źistenie upchatej kanaliz├ície v Budmericiach a okol├ş

─îistenie kanaliz├ície vysok├Żm tlakom (tzv. hydro─Źistenie) patr├ş medzi najefekt├şvnej┼í├ş sp├┤sob pre─Źistenia kanaliz├ície. Vysokotlakov├í tryska prer├í┼ża ne─Źistoty v potrub├ş a z├írove┼ł ─Źist├ş steny potrubia od ne─Źist├┤t a usaden├şn a t├Żm prispieva k dlhodob├ęmu spr├ívmenu chodu kanaliz├ície a v├Żrazne predl┼żuje jej ┼żivotnos┼ą.

Ak nepom├┤┼żu ani tie dva sp├┤soby ─Źistenie odpadov – neuvo─żnia ─Źist├Ż prietok kanaliz├ície ÔÇô potom s├║ v kanaliza─Źnom potrub├ş ove─ża pevnej┼íie usadeniny ako napr. mo─Źov├Ż kame┼ł, prerasten├ę korene, zatvrdnut├í malta, sadra, bet├│n, lepidl├í a pod. Na prerazenie – prepchatie t├Żch najtvrd┼í├şch prek├í┼żok je nutn├ę fr├ęzovanie kanaliz├ície.

Krtkovanie Bratislava - vysokotlakov├ę ─Źistenie odpadov

Monitoring potrubia kanalizácie v Budmericiach | Inšpekcia potrubia so záznamom

V dne┼ínej dobe sa r├Żchlo obnovuj├║ obce, mest├í, star├ę budovy a r├┤zne priemyseln├ę objekty e┼íte mo┼żno z ─Źias socializmu. Dostupnos┼ą p├┤┼żi─Źiek umo┼ż┼łuje kupova┼ą aj star┼íie nehnute─żnosti a n├ísledne ich prer├íba┼ą. Probl├ęm pri t├Żchto objektoch je, ┼że v minim├ílnej miere vieme, kde sa nach├ídzaj├║ in┼żinierske siete. Monitoring potrubia sa ve─żmi ─Źasto pou┼ż├şva na zistenie skuto─Źn├ęho stavu kanaliz├ície – kde samozrejme ch├Żba dokument├ícia, projekty a podobne.

Zmonitorova┼ą in┼żinierske siete vieme aj aj vo ve─żk├Żch komer─Źn├Żch a priemyseln├Żch objektoch.

Monitoring kanaliz├ície sa vyu┼ż├şva aj, aby ste predi┼íli ne─Źakan├Żm poruch├ím potrubia. Ak im chcete predch├ídza┼ą, potrebujete pozna┼ą jeho re├ílny stav. Ne─Źakajte, k├Żm sa probl├ęm naplno prejav├ş. Nechajte si preveri┼ą odpad modernou monitorovacou kamerou.

Monitoring kanaliz├ície (kontrola odpadu kamerou) vyu┼żijete na zistenie aktu├ílnych alebo hroziacich por├║ch. In┼ípek─Źnou kamerou presk├║mate technick├ę detaily potrubia, odhal├şte nedostatky a ich pr├ş─Źinu. R├Żchlo a efekt├şvne.

Kamerov├ę sk├║┼íky potrubia sl├║┼żia aj na konzult├íciu vhodn├ęho odborn├ęho z├ísahu. Pod─ża ├║rovne zne─Źistenia alebo deform├ície vyhodnot├şme, ak├ę rie┼íenie potrebujete. Monitoring potrubia kanaliz├ície ┼íetr├ş finan─Źn├ę prostriedky na pr├şpadn├ę n├íkladn├ę opravy, nako─żko vieme presne, kde je problematick├ę miesto.

Kontrola odpadu kamerou - Ridgid Seesnake

Trasovanie a lokaliz├ícia potrubia kanaliz├ície v Budmericiach a okol├ş

Vlastn├şci star┼í├şch budov, priemyseln├Żch centier, logistick├Żch parkov a pod. stoja pred ot├ízkou, kde maj├║ ulo┼żen├ę kanaliza─Źn├ę potrubie, ako je napojen├ę, kde sa presne nap├íja na verejn├║ kanaliz├íciu a pod. Vo ve─ża pr├şpadoch ch├Żba projektov├í dokument├ícia k in┼żinierskym sie┼ąam, ak aj projekty existuj├║ ÔÇô m├┤┼żu by┼ą ve─żmi zastaral├ę a zv├Ą─Ź┼ía nie je presne zakreslen├í re├ílna trasa kanaliz├ície.

V tomto pr├şpade sme V├ím k dispoz├şcii ÔÇô Va┼íe kanaliza─Źn├ę potrubie V├ím zlokalizujeme a vytrasujeme pod─ża skuto─Źn├ęho stavu, zist├şme jeho h─║bku a ulo┼żenie.

Modern├í technol├│gia umo┼ż┼łuje zmapova┼ą ├║troby kanaliz├ície a navrhn├║┼ą rie┼íenie. Pou┼ż├şvame sondu, ktorou odsledujeme a vyt├Ż─Źime trasu aj h─║bku, n├íjdeme presn├ę miesto hav├írie ─Źi ├║sek po┼íkodenia. Lokaliz├ícia poruchy pri hav├írii v├ím u┼íetr├ş nemal├ę n├íklady na v├Żkopov├ę pr├íce pozd─║┼ż cel├ęho ├║seku kanaliz├ície.

M├íme bohat├ę sk├║senosti s trasovan├şm potrubia v bytoch, rodinn├Żch domoch, komer─Źn├Żch a priemyseln├Żch are├íloch.

Na lokaliz├íciu a trasovanie pou┼ż├şvame ┼ípi─Źkov├║ techniku:

Trasovanie potrubia kanalizácie

Oprava po┼íkoden├Żch (prasknut├Żch) potrub├ş kanaliz├ície a vody na k─ż├║─Ź v Budmericiach

Komplexn├í oprava potrubia kanaliz├ície a vody bez kompromisov na k─ż├║─Ź. Od n├ís dostanete kompletn├Ż servis, a┼ż po fin├ílne ├║pravy povrchu.

Staviate nov├Ż dom a potrebujete vybudova┼ą in┼żinierske siete pre vodu a kanaliz├íciu? M├íte po┼íkoden├ę (popraskan├ę, prevalen├ę..) kanaliza─Źn├ę potrubie? Oprava kanaliz├ície a vodovodn├ęho potrubia od Vortech s.r.o. na k─ż├║─Ź za v├Żhodn├ę ceny. Sme spo─żahliv├Ż partner na odborn├ę a bezpe─Źn├ę realiz├ície v├Żkopov├Żch pr├íc.

Komplexn├í oprava vodovodu ÔÇô prasknut├ęho alebo inak po┼íkoden├ęho potrubia vododoin┼ítal├ície bez kompromisov na k─ż├║─Ź. Od n├ís dostanete kompletn├Ż servis. od zv├írania, lisovania a┼ż po kompletn├║ mont├í┼ż. ┼Żiadna porucha vodovodu nie je pre n├ís probl├ęm.

V oblasti vodoopr├ív a in┼ítalat├ęrskych pr├íc sa na N├ís m├┤┼żete v┼żdy spo─żahn├║┼ą na 100%.
V─Ćaka dlhoro─Źn├Żm sk├║senostiam zabezpe─Źujeme kompletn├║ anal├Żzu, diagnostiku a rie┼íenie por├║ch vodovodn├ęho potrubia ─Źi rozvodov k├║renia ├ÜK a por├║ch TUV. ─îi u┼ż je to po┼íkoden├í , prasknut├í vodovodn├í pr├şpojka do domu alebo in├ęho objektu a┼ż po v├Żmenu alebo opravu vodovodnej bat├ęrie sme tu pre V├ís. Oprava PVC potrubia nie je pre n├ís ┼żiadny probl├ęm.

Oprava potrubia - po oprave - Vodovodn├í pr├şpojka na k─ż├║─Ź
 • Havarijn├í slu┼żba NONSTOP

Krtkovanie Budmerice - Cenn├şk slu┼żieb | R├Żchlo Ôťö Odborne Ôťö Za najlep┼íiu cenu Ôťö

Na┼íe ceny nenavy┼íujeme o zbyto─Źn├ę poplatky!
Mo┼żnos┼ą platby kartou

Krtkovanie Budmerice ÔÇô Cena sa sklad├í z poplatku za v├Żjazd a ceny za vykonan├║ pr├ícu + v pr├şpade potreby ceny za materi├íl. Ceny sa ur─Źuj├║ na mieste, po obhliadke a po dohode so z├íkazn├şkom.

 • Elektromechanik├ę krtkovanie ┼ípir├ílou

V bytoch je fixn├í cena do 10m, nad 10m sa r├íta ka┼żd├Ż za─Źat├Ż meter. V rod. domoch do 10m je fixn├í cena, nad 10m sa r├íta ka┼żd├Ż za─Źat├Ż meter.

 • Tlakov├ę ─Źistenie – hydro─Źistenie kanaliz├ície

Cena sa ur─Źuje pod─ża priemeru potrubia, po─Źtu vy─Źisten├Żch metrov a stup┼ła zne─Źistenia.