Čistenie upchatých odpadov a potrubia kanalizácie v Čuňove

Krtkovanie Čuňovo 🚰 Havarijná služba (voda) NONSTOP 24/7 s výjazdom do 60 minút.

Krtkovanie Čuňovo Vortech® = 100% Garancia najlepšej ceny a kvality. Vyskúšajte – nebudete ľutovať !

Ak Vám neodteká voda s drezu, vane, sprchového kúta, alebo z ničoho nič nevypúšťa práčka alebo umývačka riadu, po spláchnutí WC Vám zostane voda v záchode – zrejme máte upchaté odpadové potrubie – kanalizáciu. Tento havarijný stav neodporúčame riešiť domácim krtkovaním, nakoľko by ste si mohli poškodiť Vaše odtokové potrubie a s veľkou pravdepodobnosťou kanalizáciu aj tak nevyčistíte. V tomto prípade určite pomôže profesionálne čistenie upchatej kanalizácie a odpadov, technikou na to určenou.

Krtkovanie Čuňovo – Ponúkame rýchly zásah, riešenie problémov a poradenstvo. Naši zamestnanci prácu vykonávajú s maximálnym nasadením a priateľským vystupovaním k spokojnosti zákazníka. Máme bohaté a dlhoročné skúsenosti s krtkovaním. Cenu dopredu dohodneme so zákazníkom a je prispôsobená množstvu odvedenej práce.

Krtkovanie Čuňovo. Recenzie našich spokojných zákazníkov ... skúsenosti sa nedajú ničím nahradiť

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - pred čístenímVysokotlakové krtkovanie - čistenie kanalizácie - po čístení
 • čistenie – krtkovanie drezu / sifónu / umývadla
 • krtkovanie odtoku vane / sprchového kúta /
 • prepchávanie odtoku WC – záchoda / pisoára / bidetu
 • pretláčanie kanalizácie pod povrchom – cestou a pod.
 • uvoľnenie odtoku nevypúšťajúcej pračky / umývačky riadu
 • krtkovanie dažďových zvodov
 • prečisťovanie kanalizačných stúpačiek
 • frézovanie tvrdých usadenín – malta / betón / lepidlá / močový kameň

Elektromechanické krtkovanie - čistenie upchatého potrubia odpadu v Čuňove

Na efektívne vyčistenie odpadového potrubia (odtokov – drez, vaňa, sifón, WC-záchod, bidet, pisoár) nepotrebujete chemikálie (ani nepomôžu), ale profesionálnu techniku na krtkovanie. Používame motorovú tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s priemerom 50 až 300 mm. Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch.

Elektromechanické je čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov k tomu určených.

Krtkujeme: kanalizácie, byty, škôlky, domy seniorov, zdravotnícke zariadenia, ubytovne, reštauračné zariadenia, kaderníctva, kaviarne a pod. Čistíme: WC, kuchynské drezy, vane, sprchové kúty, umývadlá, výlevky, pisoáre, guličky, bytové stupačky, domové prípojky, dažďové zvody, odtokové prípojky.

Elektromechanické čistenie odpadov v Bratislave a okolí

Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie v Čuňove a okolí

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom (tzv. hydročistenie) patrí medzi najefektívnejší spôsob prečistenia kanalizácie. Vysokotlaková tryska preráža nečistoty v potrubí a zároveň čistí steny potrubia od nečistôt a usadenín a tým prispieva k dlhodobému správmenu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť.

Ak nepomôžu ani tie dva spôsoby čistenie odpadov – neuvoľnia čistý prietok kanalizácie – potom sú v kanalizačnom potrubí oveľa pevnejšie usadeniny ako napr. močový kameň, prerastené korene, zatvrdnutá malta, sadra, betón, lepidlá a pod. Na prerazenie – prepchatie tých najtvrdších prekážok je nutné frézovanie kanalizácie.

Krtkovanie Bratislava - vysokotlakové čistenie odpadov

Monitoring potrubia kanalizácie v Čuňove | Inšpekcia potrubia so záznamom

V dnešnej dobe sa rýchlo obnovujú obce, mestá, staré budovy a rôzne priemyselné objekty ešte možno z čias socializmu. Dostupnosť pôžičiek umožňuje kupovať aj staršie nehnuteľnosti a následne ich prerábať. Problém pri týchto objektoch je, že v minimálnej miere vieme, kde sa nachádzajú inžinierske siete. Monitoring potrubia sa veľmi často používa na zistenie skutočného stavu kanalizácie – kde samozrejme chýba dokumentácia, projekty a podobne.

Zmonitorovať inžinierske siete vieme aj aj vo veľkých komerčných a priemyselných objektoch.

Monitoring kanalizácie sa využíva aj, aby ste predišli nečakaným poruchám potrubia. Ak im chcete predchádzať, potrebujete poznať jeho reálny stav. Nečakajte, kým sa problém naplno prejaví. Nechajte si preveriť odpad modernou monitorovacou kamerou.

Monitoring kanalizácie (kontrola odpadu kamerou) využijete na zistenie aktuálnych alebo hroziacich porúch. Inšpekčnou kamerou preskúmate technické detaily potrubia, odhalíte nedostatky a ich príčinu. Rýchlo a efektívne.

Kamerové skúšky potrubia slúžia aj na konzultáciu vhodného odborného zásahu. Podľa úrovne znečistenia alebo deformácie vyhodnotíme, aké riešenie potrebujete. Monitoring potrubia kanalizácie šetrí finančné prostriedky na prípadné nákladné opravy, nakoľko vieme presne, kde je problematické miesto.

Kontrola odpadu kamerou - Ridgid Seesnake

Trasovanie a lokalizácia potrubia kanalizácie v Čuňove a okolí

Vlastníci starších budov, priemyselných centier, logistických parkov a pod. stoja pred otázkou, kde majú uložené kanalizačné potrubie, ako je napojené, kde sa presne napája na verejnú kanalizáciu a pod. Vo veľa prípadoch chýba projektová dokumentácia k inžinierskym sieťam, ak aj projekty existujú – môžu byť veľmi zastaralé a zväčša nie je presne zakreslená reálna trasa kanalizácie.

V tomto prípade sme Vám k dispozícii – Vaše kanalizačné potrubie Vám zlokalizujeme a vytrasujeme podľa skutočného stavu, zistíme jeho hĺbku a uloženie.

Moderná technológia umožňuje zmapovať útroby kanalizácie a navrhnúť riešenie. Používame sondu, ktorou odsledujeme a vytýčime trasu aj hĺbku, nájdeme presné miesto havárie či úsek poškodenia. Lokalizácia poruchy pri havárii vám ušetrí nemalé náklady na výkopové práce pozdĺž celého úseku kanalizácie.

Máme bohaté skúsenosti s trasovaním potrubia v bytoch, rodinných domoch, komerčných a priemyselných areáloch.

Na lokalizáciu a trasovanie používame špičkovú techniku:

Trasovanie potrubia kanalizácie

Oprava poškodených (prasknutých) potrubí kanalizácie a vody na kľúč v Čuňove

Komplexná oprava potrubia kanalizácie a vody bez kompromisov na kľúč. Od nás dostanete kompletný servis, až po finálne úpravy povrchu.

Staviate nový dom a potrebujete vybudovať inžinierske siete pre vodu a kanalizáciu? Máte poškodené (popraskané, prevalené..) kanalizačné potrubie? Oprava kanalizácie a vodovodného potrubia od Vortech s.r.o. na kľúč za výhodné ceny. Sme spoľahlivý partner na odborné a bezpečné realizácie výkopových prác.

Komplexná oprava vodovodu – prasknutého alebo inak poškodeného potrubia vododoinštalácie bez kompromisov na kľúč. Od nás dostanete kompletný servis. od zvárania, lisovania až po kompletnú montáž. Žiadna porucha vodovodu nie je pre nás problém.

V oblasti vodoopráv a inštalatérskych prác sa na Nás môžete vždy spoľahnúť na 100%.
Vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme kompletnú analýzu, diagnostiku a riešenie porúch vodovodného potrubia či rozvodov kúrenia ÚK a porúch TUV. Či už je to poškodená , prasknutá vodovodná prípojka do domu alebo iného objektu až po výmenu alebo opravu vodovodnej batérie sme tu pre Vás. Oprava PVC potrubia nie je pre nás žiadny problém.

Oprava potrubia - po oprave - Vodovodná prípojka na kľúč
 • Havarijná služba NONSTOP

Krtkovanie Čuňovo - Cenník služieb | Rýchlo ✔ Odborne ✔ Za najlepšiu cenu ✔

Naše ceny nenavyšujeme o zbytočné poplatky!
Možnosť platby kartou

Krtkovanie Čuňovo – Cena sa skladá z poplatku za výjazd a ceny za vykonanú prácu + v prípade potreby ceny za materiál. Ceny sa určujú na mieste, po obhliadke a po dohode so zákazníkom.

 • Elektromechaniké krtkovanie špirálou

V bytoch je fixná cena do 10m, nad 10m sa ráta každý začatý meter. V rod. domoch do 10m je fixná cena, nad 10m sa ráta každý začatý meter.

 • Tlakové čistenie – hydročistenie kanalizácie

Cena sa určuje podľa priemeru potrubia, počtu vyčistených metrov a stupňa znečistenia.