Oprava kanalizácie v Malackách. Opravy prasknutého - poškodeného odpadového potrubia. Špecializujeme sa na komplexné opravy inžinierskych sietí 100% kvalita a výhodná cena je samozrejmosť.

Oprava kanalizácie v Malackách za výhodné ceny s vlastnou technikou.Komplexná oprava potrubia kanalizácie bez kompromisov na kľúč. Od nás dostanete kompletný servis, až po finálne úpravy povrchu. 100% kvalita a výhodé ceny.

Staviate nový dom a potrebujete vybudovať inžinierske siete pre vodu a kanalizáciu? Máte poškodené (popraskané, prevalené..) kanalizačné potrubie? Oprava kanalizácie a vodovodného potrubia od Vortech s.r.o. na kľúč za výhodné ceny. Sme spoľahlivý partner na odborné a bezpečné realizácie výkopových prác.

Vďaka nášmu kvalifikovanému tímu a vysoko-profesionálnej technike, zabezpečujeme kvalitnú montáž všetkých atribútov. VORTECH s.r.o. je jednou z mála spoločností, zabezpečujúcich havarijné služby, ktorá disponuje vlastným špičkovým vybavením, takže naši klienti sa nikdy nemusia báť nedostatku alebo nízkej kvality materiálu, nakoľko efektivita a precíznosť je pre nás kľúčová.

  • oprava popraskaného alebo inak poškodeného potrubia
  • opravy rozpadnutej kanalizácie
  • výmena poškodených častí kanalizácie
  • sanácia odpadového potrubia
  • výmeny neodborne napojených odbočiek a pod.

Disponujeme vlastným skladom – v prípade havarijného stavu nemusíte na nič čakať. Váš problém vyriešime NONSOTP – v noci, cez víkendy a sviatky.

Oprava potrubia kanalizácie

Naša firma sa zaoberá taktiež opravami kanalizačných prípojok a rozvodov odpadového potrubia v domácnostiach, bytoch , v stúpačkách, rodinných domoch, firmách, v auto- umývačkách. Druhy porúch odpadového potrubia z ktorými sa najčastejšie stretávame napr. poškodenie odtokov z drezov z WC, vývodov z umývačiek riadu, páčkových sifónov , sprchových kútov, výleviek , napojenia toalety alebo iného sociálneho zariadenia.

Sme schopný efektívne a promptne zasiahnuť a odstrániť závady na zvislých kanalizačných stúpačkách v panelákoch a v bytových komplexoch za prevádzky pomocou upchávok teda pneumatických vzduchových vakov ktoré na čas nevyhnutný na odstránenie vzniknutej havarijnej poruchy často potrebujeme, no nie vždy je možné, jeho prednosťou je pozastavenie funkcie kanalizácie a vytesnenie potrubia na určitý čas kým porucha pretrváva.

Upovedomiť v dostatočne krátku dobu ostatných susedov – majiteľov bytov na vyšších nadzemných podlažiach aby systém potrubia na istú dobu nepoužívali, teda vieme tak predísť komplikáciám pri práci a zamedziť ďalším škodám. Druhy potrubia nachádzajúce sa v interiéroch v stúpačkách v murive či energotuneloch. Azbestocementová rúra, PVC potrubie, Liatina či keramika – kamenina.

Taktiež sa zaoberáme opravou a výmenou poškodených ležatých – vodorovných kanalizačných sietí.

Malacky

MALACKY, Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Závod, Zohor – Vojenský obvod, Záhorie

Oprava kanalizácie v Malackách - bližšie informácie

Oprava potrubia kanalizácie

Oprava opadového potrubia kanalizácie

Oprava a výmena poškodeného odpadového potrubia kanalizácie Špecializujeme sa na komplexné opravy inžinierskych sietí (Voda & kanalizácia) Komplexná oprava potrubia kanalizácie bez kompromisov na kľúč. Od nás dostanete kompletný servis, až po finálne úpravy povrchu. Staviate nový dom a potrebujete vybudovať inžinierske siete pre vodu a kanalizáciu? Máte poškodené (popraskané, prevalené..) kanalizačné potrubie? Oprava kanalizácie…