Je veľa činnosťí, ktoré si vieme spraviť svojpomocne. Krtkovanie odpadov, medzi ne jednoznačne nepatrí. Chuck Norris by to krtkovanie určite zvládol, ale Dúbravka je preňho dosť ďaleko a museli by ste dlho čakať …

 • Čistenie kanalizácie alebo odpadov a odtokového potrubia, tak aby bolo na 100% priechodné, zvládnu iba profesionálne stroje v kombinácii s odborne vyškolenými krtkovačmi. Je úplne jedno ako sa problém prejavuje – upchatým kuchynským drezom, umývadlom, vaňou alebo sprchovým kútom. Ešte väčší signál nám poskytne upchaté WC – záchod (bublanie vody v toalete) alebo ak nám neodteká dobre odpad z pračky alebo umývačky riadu. Niekedy sa problém s kanalizáciou prejavuje aj nie príliš voňavo – je cítiť kyslý zápach – či ste v byte alebo dome, je to vždy nepríjemné. Ak Vás postihol problém s upchatým odpadom, neváhajte kontaktovať našu rýchlu rotu krtkovačov v Dúbravke.
Krtkovanie Dúbravka - Čistenie odpadov a kanalizácie za najlepšie ceny

Prečo využiť našu rýchlu rotu krtkovačov na čistenie upchatých potrubí - kanalizácie a odtokov? Najlepšie ceny a 100% kvalita prepchávania!

Prečo práve rýchla rota? Upchatý domový odpad alebo kanalizačné potrubie znemožní normálne požívanie každej nehnuteľnosti, či už sa jedná o dom, byt, firmu, reštauráciu alebo obec či štátny podnik. Rýchly a profesionálny zásah je veľmi dôležitý, aby upchatý odpad nenapáchal oveľa väčšie škody.

Sme miestna firma z Bratislavy, ktorá poskytuje krtkovanie už viac ako 10 rokov. Naši krtkovači sú profesionálne vyškolení, aby si poradili s každým problém. Vysoká kvalita a dobrá cena je u nás samozrejmosť. Aby ste mali istotu dokonale prečisteného odpadu a kanalizácie – tak na krtkovanie máte u nás záruku.

Možno sa Vám to bude zdať divné, ale našu prácu vykonávame tak, aby ste nás aspoň 10 rokov nepotrebovali. Ako pri každej službe, aj pri krtkovaní je to tak, že najlacnejšie je to iba vtedy, ak je to spravené na prvý krát a poriadne. Sme radi, že našu prácu oceňujú zákazníci a ich pozitívne recenzie nás posúvajú dopredu.

„Nie sme takí bohatí, aby sme si museli objednávať sľubované lacné a nekvalitné krtkovanie…“

Na krtkovanie a čistenie upchatého odpadu používame celosvetovo osvedčené metódy:

 • Elektromechanické čistenie odpadov
 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie
 • Frézovanie potrubia – krtkovanie frézovacími hlavicami

Aby nás pri krtkovaní a prepchávaní nič neprekvapilo, poskytujeme všetky služby - monitoring (kontrola odpadu kamerou - kamerovanie potrubia), lokalizáciu a trasovanie kanalizačného potrubia, sme havarijná a poruchová služba vody, poskytujeme vodoinštalatérske a vodoinštalačné služby, dodáme a opravíme vodovodné alebo kanalizačné potrubie, diagnostika poškodených potrubí, lokalizácia a detekcia únikov vody, zváranie, zemné a výkopové práce. Komplexný vodárenský servis pod jednou strechou.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - pred čístenímVysokotlakové krtkovanie - čistenie kanalizácie - po čístení

Čistenie - krtkovanie odpadov špirálovou technikou

Na efektívne čistenie odpadového potrubia (odtokov – drez, vaňa, sifón, WC-záchod, bidet, pisoár) nepotrebujete chemikálie (ani nepomôžu), ale profesionálnu techniku na krtkovanie. Používame motorovú tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s priemerom 50 až 300 mm. Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch.

Elektromechanické je čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov k tomu určených.

Krtkujeme v objektoch: byty, škôlky, domy seniorov, zdravotnícke zariadenia, ubytovne, reštauračné zariadenia, kaderníctva, kaviarne a pod. Čistíme: WC, kuchynské drezy, vane, sprchové kúty, umývadlá, výlevky, pisoáre, guličky, bytové stupačky, domové prípojky, dažďové zvody, odtokové prípojky, stúpačky.

Elektromechanické čistenie odpadov v Bratislave a okolí

Čistenie kanalizácie vysokotlakovým strojom - hydročistenie

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom (tzv. hydročistenie) patrí medzi najefektívnejší spôsob prečistenia kanalizácie. Vysokotlaková tryska preráža nečistoty v potrubí a zároveň čistí steny potrubia od nečistôt a usadenín a tým prispieva k dlhodobému správmenu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť.

Ak nepomôžu ani tie dva spôsoby čistenie odpadov – neuvoľnia čistý prietok kanalizácie – potom sú v kanalizačnom potrubí oveľa pevnejšie usadeniny ako napr. močový kameň, prerastené korene, zatvrdnutá malta, sadra, betón, lepidlá a pod. Na prerazenie – prepchatie tých najtvrdších prekážok je nutné frézovanie kanalizačného potrubia pomocou frézovacích hlavíc.

Krtkovanie Bratislava - vysokotlakové čistenie odpadov

Krtkovanie Dúbravka NONSTOP

Neexistuje usadenina v potrubí, ktorú by sme neprerazili našou technikou. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku !

Čistenie upchatého odtoku sprchy - sprchového kúta - Bratislava - Pezinok - Modra - Senec - Malacky

Čistenie upchatého sprchové kúta

Upchatý sprchový kút je hotová katastrofa. Každý kto ho vlastní to pozná…sprchujete sa a zrazu sa Vám v sprchovom kúte množí neodtekajúca voda – pokúsite sa o čistenie sprchového odtoku. V tomto prípade je nevyhnutné odtok uvoľniť. Klasický “zvon” je len dočasné a častokrát nie moc šťastné riešenie. Veď to…

Viac o krtkovaní
Čistenie upchatého umývadla - Bratislava - Pezinok - Modra - Senec - Malacky

Čistenie upchatého umývadla

Rovnako ako pri drezoch, ani neodtekajúce a upchaté umývadlo nie je veľmi “chvályhodné.” Hovorí sa, že žena by mala mať krásne dlhé vlasy. Áno, je to síce pekné, ale upchatý sifón krásnymi, dlhými vlasmi už veľmi sexy nie je. Klasický scenár…idete si do kúpeľne umyť si ruky, dáte si mydlo,…

Viac o krtkovaní
Krtkovanie a čistenie upchatého odpadu toalety - WC - záchoda - Bratislava - Pezinok - Modra - Senec - Malacky

Čistenie upchatého WC

Keď v podniku, alebo na diskotéke uvidíte upchaté wc, nie je to nič, na čo by ste s láskou spomínali zbytok večera. Ale čo, keď sa toto stane u Vás doma? Toaleta je takmer najnavštevovanejšia miestnosť každej domácnosti a upchatý záchod je obrovský nepriateľ, hlavne v stave núdze. 90% ľudí…

Viac o krtkovaní
Krtkovanie odpadu kuchynského drezu - Bratislava - Pezinok - Modra - Senec - Malacky

Čistenie upchatého drezu

Každý z nás už určite neraz videl upchatý drez v kuchyni. Poznáte to, nedeľný obed, zíde sa celá rodina, riadu ako po menšej svadbe a občas sa bohužiaľ stane, že sa do drezu “zatúla” nejaká časť obedu. Čo urobíte? Veď nič nie je horšie, ako keď Vám v takýto pekný…

Viac o krtkovaní

FAQ | Krtkovanie Dúbravka - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie

Aké typy krtkovania poskytujeme?

Poskytujeme všetky účinné typy, ktoré sa celosvetovo používajú na čistenie a krtkovanie odpadov:

 • Krtkovanie odpadov elektromechanickým krtkom – špirálové čistenie
 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie s mobilný krtkovacím strojom
 • Frézovanie potrubia

Prečo si zavolať na čistenie upchatého odpadu práve našu firmu?

Sme lokálna firma z Bratislavy – máme k Vám blízko a nebudete dlho čakať. Ako bonus máte u nás výjazd krtkovacieho vozidla priamo k Vám ZDARMA!

 • Sme už na trhu viac ako 10 rokov
 • Máme kvalitné a moderné krtkovacie stroje na všetky typy potrubí
 • Odborne vyškolení pracovníci, ktorí si poradia s každým problémov
 • Garancia odvedenej práce
 • U nás neplatíte výjazd havarijnej služby
 • Pozitívne recenzie našich zákazníkov

Okrem krtkovania poskytujeme komplexný vodárenský servis:

 • Monitoring potrubia
 • Lokalizáciu a trasovanie potrubia
 • Oprava – montáž a dodávka vodovodných a kanalizačných sietí
 • Detekcia a lokalizácia úniku vody
 • Vodoinštalatérske a vodoinštalačné služby
 • Havarijná a poruchová služba vody
 • Výkopové a zemné práce vlastnou technikou
 • Zváranie

Nebudem platiť veľa za krtkovanie?

Fixná cena za ktrkovanie sa veľmi zle stanovuje. Kanalizačné systémy sú veľmi komplikované, majú rôznu kvalitu, sú z rôznych materiálov, majú rôzny vek a podobne. Upchávky v potrubí môžu byť hneď na začiatku ale aj v 50 m od miesta krtkovania. Všetko závisí od náročnosti, dĺžky čistenia, či musíme použiť monitoring kanalizácie a podobne.

 • Plne si uvedomujeme, že doba je ťažká a každý chce čo najlepšiu cenu. U nás sa môžete spoľahnúť, že zvolíme ten najefektívnejší a najlacnejší spôsob krtkovania. Samozrejme garantujeme Vám kvalitu čistenia.

Kde poskytujeme krtkovanie a čistenie odpadov?

Krtkovanie – čistenie odpadov a všetky naše služby poskytujeme v Dúbravke a okolí.

 • Podvornice, Záluhy, Krčace