Je veľa činnosťí, ktoré si vieme spraviť svojpomocne. Krtkovanie odpadov, medzi ne jednoznačne nepatrí. Chuck Norris by to krtkovanie určite zvládol, ale Bratislava je preňho dosť ďaleko a museli by ste dlho čakať …

 • Čistenie upchatého odpadového a kanalizačného potrubia, tak aby bolo na 100% priechodné, zvládnu iba profesionálne stroje v kombinácii s odborne vyškolenými krtkovačmi. Je úplne jedno ako sa problém prejavuje – upchatým kuchynským drezom, umývadlom, vaňou alebo sprchovým kútom. Ešte väčší signál nám poskytne upchaté WC – záchod alebo ak nám neodteká dobre odpad z pračky alebo umývačky riadu. Ak Vás postihol problém s upchatým odpadom, neváhajte kontaktovať našu rýchlu rotu krtkovačov.
Krtkovanie Bratislava - rýchla rota čistenia odpadov a kanalizácie

Prečo využiť našu rýchlu rotu krtkovačov na čistenie upchatých potrubí?

Prečo práve rýchla rota?  Upchatý domový odpad alebo kanalizačné potrubie znemožní normálne požívanie každej nehnuteľnosti, či už sa jedná o dom, byt, firmu, reštauráciu alebo obec či štátny podnik. Rýchly a profesionálny zásah je veľmi dôležitý, aby upchatý odpad nenapáchal oveľa väčšie škody.

Sme miestna firma z Bratislavy, ktorá poskytuje krtkovanie už viac ako 10 rokov. Naši krtkovači sú profesionálne vyškolení, aby si poradili s každým problém. Vysoká kvalita a dobrá cena je u nás samozrejmosť. Aby ste mali istotu dokonale prečisteného odpadu a kanalizácie – tak na krtkovanie máte u nás záruku.

Možno sa Vám to bude zdať divné, ale našu prácu vykonávame tak, aby ste nás aspoň 10 rokov nepotrebovali. Ako pri každej službe, aj pri krtkovaní je to tak, že najlacnejšie je to iba vtedy, ak je to spravené na prvý krát a poriadne.  Sme radi, že našu prácu oceňujú zákazníci a ich pozitívne recenzie nás posúvajú dopredu.

„Nie sme takí bohatí, aby sme si museli objednávať sľubované lacné a nekvalitné krtkovanie…“

Na krtkovanie a čistenie upchatého odpadu používame celosvetovo osvedčené metódy:

 • Elektromechanické čistenie odpadov
 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie
 • Frézovanie potrubia – krtkovanie frézovacími hlavicami
Vysokotlakové čistenie kanalizácie - pred čístenímVysokotlakové krtkovanie - čistenie kanalizácie - po čístení

Čistenie a prepchávanie odpadov špirálovými krktovacími strojmi

Na efektívne čistenie odpadového potrubia (odtokov – drez, vaňa, sifón, WC-záchod, bidet, pisoár) nepotrebujete chemikálie (ani nepomôžu), ale profesionálnu techniku na krtkovanie. Používame motorovú tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s priemerom 50 až 300 mm. Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch.

Elektromechanické je čistenie odpadového a odtokového potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov k tomu určených.

Krtkujeme v objektoch: byty, škôlky, domy seniorov, zdravotnícke zariadenia, ubytovne, reštauračné zariadenia, kaderníctva, kaviarne a pod. Čistíme: WC, kuchynské drezy, vane, sprchové kúty, umývadlá, výlevky, pisoáre, guličky, bytové stupačky, domové prípojky, dažďové zvody, odtokové prípojky, stúpačky.

Elektromechanické čistenie odpadov v Bratislave a okolí

Čistenie kanalizácie vysokotlakovým strojom - hydročistenie

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom (tzv. hydročistenie) patrí medzi najefektívnejší spôsob prečistenia kanalizácie. Vysokotlaková tryska preráža nečistoty v potrubí a zároveň čistí steny potrubia od nečistôt a usadenín a tým prispieva k dlhodobému správmenu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť.

Ak nepomôžu ani tie dva spôsoby čistenie odpadov – neuvoľnia čistý prietok kanalizácie – potom sú v kanalizačnom potrubí oveľa pevnejšie usadeniny ako napr. močový kameň, prerastené korene, zatvrdnutá malta, sadra, betón, lepidlá a pod. Na prerazenie – prepchatie tých najtvrdších prekážok je nutné frézovanie kanalizačného potrubia pomocou frézovacích hlavíc.

Krtkovanie Bratislava - vysokotlakové čistenie odpadov

Krtkovanie Bratislava NONSTOP

Neexistuje usadenina v potrubí, ktorú by sme neprerazili našou technikou. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku !

 • Rýchla rota krtkovania s dobrými nielen recenziami, ale aj cenami – Bratislava a okolie.

FAQ - Krtkovanie upchatých odpadov v Bratislave

Aké typy krtkovania poskytujeme?

Poskytujeme všetky účinné typy, ktoré sa celosvetovo používajú na čistenie a krtkovanie odpadov:

 • Krtkovanie odpadov elektromechanickým krtkom

Toto je osvedčené krtkovanie. Zabezpečujeme ho pomocou overeného a profesionálneho náradia svetových značiek ako RIDGID či REMS, ROTHENBERGER A RIONED.

Pomocou nich dokážeme efektívne odstraňovať poruchy odpadov v kuchynských drezoch, sprchových kútoch, WC – toalety (záchodoch), vaňových sifónov, práčkach, umývačkách riadu, v kanalizačných stúpačkách prípadne neodtekajúce výlevky, pisoáre, odpadové guličky, odtokové žľaby, dažďové zvody, odpadové potrubie kondenzovanej vody z kotlov a klimatizácií či hlavnej kanalizačnej prípojky. Strunovou metódou krtkovania sme schopný pracovať v dĺžkach až do 50m a v priemeroch potrubia od 30mm do 150mm bez ohľadu na druh materiálu z ktorého je kanalizácia vyhotovená. Výhodou mechanického prečistenia je nielen odstránenie príčiny upchatia, ale aj z dôvodu prevencie. Samozrejmosťou je aj dočistenie stien odpadového potrubia od rôznych nečistôt.

 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie s mobilný krtkovacím strojom

Vysokotlaková metóda čistenia kanalizačného potrubia sa používa vtedy, ak nie je možné použiť elektrického krtka. Disponujeme profesionálnym strojom, ktorý produkuje vysoký tlak vody. Táto voda sa vháňa do potrubia pomocou trysiek a dokonale preráža všetky usadeniny v kanalizácii. Krtkovací stroj je umiestnený v mobilnom vozidle, takže môžeme s ním prísť na hocijaké miesto. Táto metóda je vhodná na väčšie priemery potrubia až do DN600. Toto krtkovanie vyčistí potrubie tak, že zvnútra je úplne hladké, ako keby sa inštalovalo pred pár dňami. Zároveň je to dobrá prevencia, aby nám kanalizácia vydržala čo najdlhšie.

 • Frézovanie potrubia

Sú veľmi tvrdé usadeniny, na ktoré je krátky mechanický krtko aj vysoký tlak. Také korene v kanalizácii, alebo betón či maltu prerazia iba frézovacie hlavice. Tie špeciálne frézy doslova odvŕtajú všetky tieto tvrdé prekážky tak, aby bolo prietok v poriadku.

Prečo si zavolať na čistenie upchatého odpadu práve našu firmu?

Sme lokálna firma z Bratislavy – máme k Vám blízko a nebudete dlho čakať.  Ako bonus máte u nás výjazd krtkovacieho vozidla priamo k Vám ZDARMA!

 • Sme už na trhu viac ako 10 rokov
 • Máme kvalitné a moderné krtkovacie stroje na všetky typy potrubí
 • Odborne vyškolení pracovníci, ktorí si poradia s každým problémov
 • Garancia odvedenej práce
 • U nás neplatíte výjazd v Bratislave a okoli
 • Pozitívne recenzie našich zákazníkov

Okrem krtkovania poskytujeme komplexný vodárenský servis:

 • Monitoring potrubia
 • Lokalizáciu a trasovanie potrubia
 • Oprava – montáž a dodávka vodovodných a kanalizačných sietí
 • Detekcia a lokalizácia úniku vody
 • Vodoinštalatérske a vodoinštalačné služby
 • Havarijná a poruchová služba vody
 • Výkopové a zemné práce vlastnou technikou
 • Zváranie

Nebudem platiť veľa za krtkovanie?

Fixná cena za ktrkovanie sa veľmi zle stanovuje. Kanalizačné systémy sú veľmi komplikované, majú rôznu kvalitu, sú z rôznych materiálov, majú rôzny vek a podobne. Upchávky v potrubí môžu byť hneď na začiatku ale aj v 50 m od miesta krtkovania. Všetko závisí od náročnosti, dĺžky čistenia, či musíme použiť monitoring kanalizácie a podobne.

 • Plne si uvedomujeme, že doba je ťažká a každý chce čo najlepšiu cenu. U nás sa môžete spoľahnúť, že zvolíme ten najefektívnejší a najlacnejší spôsob krtkovania. Samozrejme garantujeme Vám kvalitu čistenia.

Kde poskytujeme krtkovanie a čistenie odpadov?

Všetky naše služby poskytujeme v Bratislave a okolí.

 • Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,